Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudja, hogy el tudja-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feketelevendula kérdése:

Nem tudja, hogy el tudja-e fogadni velem együtt a kisfiamat is. Volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

1 évvel ezelőtt megismertem valakit, és egy ideje komolyabbra fordult a kapcsolatunk.

Van egy 2 éves kisfiam, ő ezt kezdettől fogva nehezen tudta elfogadni. Konkrétan egy ideig szüneteltettük is a dolgot, mert akkora akadálynak látta.

Aztán folytattuk, mert egyébként jól működik a kapcsolat.


Viszont távol élünk egymástól, és ha tovább szeretnénk lépni, közelebb kell költöznünk egymáshoz.

Az nem opció, hogy ő elköltözzön a városból ahol él (valóban nem, most nem fejtem ki miért).

Így azt mondta, szeretné ha én költöznék a gyerekkel, hogy megpróbáljuk, működik-e így a kapcsolat, hogy el tudja-e fogadni a kisfiamat (neki nincs még gyermeke).

Azt mondja, biztos benne, hogy szeret, de abban bizonytalan, hogy engem akar-e így (gyerekkel együtt) hosszú távra. Mert nem volt még ilyen helyzetben, nem élt még más gyerekével, és nem tudja, hogy képes lenne ezt így vállalni. Ahhoz, hogy tudja, látnia kell, milyen lenne a hétköznapokban.

Én viszont félnék felégetni magam mögött mindent, a gyerekemet elrángatni ebbe az irányba, ha ez ennyire bizonytalan a részéről.

Viszont nem tudom, nem-e csak a félelem az ismeretlentől mondatja-e ezt vele, mert amúgy egy felelősségteljes, érett férfi, csak szeret mindent nagyon meggondolni.

Ezért szakítani se szeretnék rögtön, hisz lehet, hogy simán megugorná, csak egy félelem.

Volt valaki hasonló helyzetben? Hogyan alakult? Tippet is szívesen fogadok, hogy hogyan tudnék segíteni neki ebben.


2019. jún. 19. 19:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy év után még mindig bizonytalankodik, az nem sok jót jelent.
2019. jún. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
17%
nemis fogja tudni elfogadni,elhiheted,ilyen gyerekgyülölő ffiért soha nem adnék fel semmit.a gyerek nem kell neki,soha.felfogtad? naivka.
2019. jún. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Ebbe minden benne lehet, bizonytalanság, félelem, soha nem volt még gyereke, teljesen ismeretlen még számára ez a terep.


De én egyébként, nőként, soha nem jönnék össze olyannal, akinek már van előző kapcsolatából gyerek. Szóval én nem hitegetném a másikat, őszintén megmondanám neki, hogy emiatt nem lennék vele.


De te tudod, viszont szerintem én megszakítanám ezt a kapcsolatot, mert ennyire bizonytalan és egy gyereket nem tenném ki ennek. Számomra a gyerek lenne az első, a többiek majd utána, ha ilyen helyzetbe kerülnék.

2019. jún. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%

Voltam hasonló helyzetben, de pont 1 év után jött rá, hogy nem tudja elfogadni és zavarta a 2 éves kisfiam állandó jelenléte találkozásunkkor. Így végül szakított, mielőtt összeköltöztünk volna. Pedig nálunk csak 30 km táv volt.

Én bizonytalanba nem vinném a gyermekemet.

2019. jún. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
63%
szüneltetetted a kapcsolatot ez miatt és még menne szted? ébresztő levendula,belül ne légy fekete fejbe...
2019. jún. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
26%
megugorná mi? max téged,gyerek meg nála kuka.
2019. jún. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%

Persze, hogy ő "nem tud" költözni, így neki kényelmesebb, bármikor kirúghat a lakásából, főleg ha a kisfiú nem úgy táncol, ahogy a pasi fütyül... Márpedig nem fog, mert még pici.

Ez a férfi nem akar téged:

1. körülírja, hogy probléma a kisfiad

2. volt szünet is köztetek

3. költözni sem akar...

Mondjuk ennyiből már rájöhetnél, hogy semmi komoly szándéka nincs, hiába próbálod bemesélni magadnak. Kár, hogy húzza az időd, és hiteget, de gondolja jó vagy neki ingyen pin@#&...

Ez a férfi kuka, hiába írod, hogy érett meg ilyesmi...

2019. jún. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Utolsó, a költözés, nem az ő sara. De a városban valóban maradnia kell. De kibérelne egy nagyobb lakást a kedvünkért.

A többin elgondolkodom. ;)

2019. jún. 19. 20:05
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Vegyen ki szabit, töltsön el nálatok egy két hetet.
2019. jún. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Legyetek egymásnál pár napot egyben. Látja, hogy milyen a gyerekkel az élet, milyen ha nyűgös, milyen amikor bàjos, vagy épp beteg. Aztán ha 4-5 nap egyben, egymás után nem gáz, akkor az együtt élés is menne.

Így nem dobnék el mindent, hogy ő bizonytalan. Van még rajta kívül férfi bőven, közelebb is.

2019. jún. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!