Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van igazság abban, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van igazság abban, hogy a nőknek az a jó, ha a férfi ignorálja őket?

Figyelt kérdés

Majdnem 20 éves voltam, mire összejöttem az első barátnőmmel. Nem nézek ki rosszul, de sosem voltam az a tipikus macsó.

Elhatároztam már az elején, hogy meg fogom becsülni, ahogy csak tőlem telik és mindent beleadok a kapcsolatba. Így is tettem. Az eredmény az lett, hogy lelépett valakivel, aki ugyan elég jól nézett ki, de finoman szólva is egy bunkó paraszt volt. Ezt nem csak rosszindulatból mondom, még a szülei is mellettem álltak. Pedig sem ők sem mások nem tudtak sok dologról. Megcsalásokról, amiket a "megbánás" után megbocsátottam. Anyagi kárról, amikor dühében nem egyszer tört-zúzott a szobámban. Fizikai bántalmazásról, amiknél persze nem ütöttem vissza, mert mégis csak nő. Cserbenhagyásról, amikor segítségre lett volna szükségem, de ő nem ért rá, mert "tanult".

Azt gondoltam, ha igazán szeretem, bármit megteszek érte, még azt is, hogy lenyelem a sérelmeim. Mert ettől vagyok férfi.

Hát mindezeknek köszönhetem, hogy szakított velem, én pedig hosszas depresszió után az ostoba elveimmel. Lényegében egy besértődött idióta lettem, aki haragudott az egész világra. Úgy voltam vele, hogy innentől le...rom a nőket, koncentrálok a munkára és a tanulásra. Később ez be is jött, lassan alábbhagyott az önutálat, jöttek a sikerek. Újra elkezdtem egy rég abbahagyott sportot, új hobbik, új könyvek, egészen megváltozott az életem, a barátaim is mind elismerték.

A csattanó pedig, hogy lett egy barátnőm. Úgy, hogy nem is igazán tettem érte semmit, szinte magától történt minden, én csak rábólintottam. Nem mondom, hogy nem jelentett semmit, büszke voltam, ugyanakkor tudtam, nem tart sokáig. Így is álltam hozzá. A megcsalás és az erőszak távol állnak tőlem, de már nem voltam az a kedves, odaadó, romantikus, hülyegyerek. Csak éltem az életem. Alig kerestem és gyakran napokig nem válaszoltam neki. Sokkal nagyképűbb, önzőbb bunkóbb voltam és láss csodát, most értem küzdött úgy valaki, ahogy egykor én másért. Ezúttal pedig én voltam, aki nem érdemelte meg. Minél kevésbé vettem ki a részem a kapcsolatból, ő annál jobban. Egyszer még szakítottam is, de tudtam, hogy vissza akar jönni és így is lett.

Kövezzetek meg, amiért egy f...fej vagyok, elfogadom. De voltam én rendes srác is, rá is b...tam vele. Sajnálom azokat, akik még nem jöttek rá, hová vezet a szeretet és a kitartás. Jobbat érdemelnének, de úgy tűnik, a nőknek nem számítanak az érdemek, csak a látszat. Férfiként akkor vagy a legrosszabb, ha a legjobbat próbálod kihozni magadból és akkor a legjobb, ha teszel az egészre.


2020. febr. 25. 09:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem te itt csak saját magadat próbálgatod hogy milyen hatást váltasz ki vele másokban.

Az alapgondolatod nem rossz, de szoros összefüggésben van azzal, hogy nem találod önmagad, nincs tartásod, nem vagy kiegyensúlyozott, bárhogy is viselkedsz. És hidd el, ezt egy mentálisan egészséges ember észreveszi rajtad.

2020. febr. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
43%

Nálam nem jön be ha valaki fut utánam és énse futok senki után.

Egy nő futott utannad ez nem azt jelenti, hogy a jövőben is így elérsz valamit.

Ha valakit akarok, szimpatikus, akkor nem kell futni utánam csak legyen normális (ami ugye szintén mindenkinek más).

Az a csaj valószínűleg nem épp sikeres / kapcsolatfügő és másra is ráakaszkodotz volna, hogy legyen valakije. Van ilyen nő ismerősöm, mind őnbizalomhiányos és aki szoba áll úgy vele, azok után fut. Ha nem épp a Peti, akkor megtalálja az Attilát.

2020. febr. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
80%
Nyugodj meg ugyanez van nőként :) ha kiszolgálod, körülrajongod, nagyon hamar ellustul a másik fél. Exem 2 hónapig udvarolt, utána én is úgy éreztem hogy na ebből lehet valami. Vagy 3 hónap volt összesen a nászidőszal utána arról szólt hogy milyen szívességeket tegyek neki meg el volt foglalva a maga kis dolgaival, én már nem voltam fókusz. A kapcsolatot két embernek kell építeni. A mostani páromat sem becsülte meg az exe, nekem viszont szuper. Viszont sokat változott, a régi kapcsolatában ő is sokkal önfeladóbb volt és ezt én se bírtam volna. Az hogy nehezen bízol mert csalódtál annyiban segít téged hogy véded a határaidat és független személyiség benyomását kelted. Csak ne felejts el közben szeretni is, mert ha pl elveszited a mostani baratnodet az nem az előző barátnő vagy a nők hibája lesz hanem csakis a tiéd.
2020. febr. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
60%
Addig olvastam, hogy 20 éves...Minden izgi, játszmáztok...hát hajrá! Szóval, aha persze, igazad van...a halálig ilyen mindenki. Vagyis nem, de majd pár év múlva leesik, addig csináljátok csak ki egymást
2020. febr. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
84%
A kulcs az egészben nem az h le💩od, hanem van életed és nem a nőtől függsz érzelmileg. Ha még nem jöttél erre rá, szivesen.
2020. febr. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

A nőknek nagyon fontos hogy a férfi legyen határozott még akkor is ha ők mindent megtesznek azért, hogy ebben elbizonytalanítsák. Sokszor tesznek fel olyan kérdést amire nem lehet jól válaszolni, ha mégis döntesz valamiben akkor a viselkedésükkel tudtodra adják hogy nem értenek vele egyet, de van aki nyíltan balhézik miatta.

Ha jó pasi akarsz lenni a nők szemében akkor következetes vagy és nem hagyod magad befolyásolni, ehhez nagyon jó emlékezőképesség és nagy odafigyelés kell. Amikor a nők nyájasak akkor valami kell nekik, megpuhítanak mielőtt közlik veled, ha elutasítóak, akkor csináltál valamit ami nem nyerte el a tetszésüket. Ha ez a manipulálás hatásos, onnantól kezdve elveszítetted a játszmát, olyan papucs leszel mint a pinty.

Ha el akarsz menni a haverokkal sörözni ,akkor bejelented jó előre hogy tudjon más programot szervezni magának és kész. Ha balhézik miatta, akkor is elmész, ha beteg akkor természetesen maradsz. Ha visszaél a betegséggel ,akkor otthagyod mint egy követ. A legnagyobb hiba az amikor férfiként próbálsz egy nőhőz idomulni, uncsi leszel, idővel még menstruálni is fogsz. Akkor lesz szex ha a párod is akarja , addig meg legyél türelmes vagy intézzed el magadnak. Nagyon fontos hogy legyen magánéleted, hogy ne kérjél engedélyt a partneredtől mindenre, ha valamire szükséged van azt ne rejtsd el, hanem állj ki az igazadért. A kapcsolat elején kell lerakni az alapokat, onnantól működhet a dolog, aki az elején elrontja ott borítékolható a szakítás.

2020. febr. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
35%

Aki szerint két példa alapján nem kéne elítélni az egész nemet: egy nem csupán két példa, hanem több ezer. Rengeteg ilyen történetet olvasni és tanácsként is pont ezt a hozzáállást szokták emlegetni nők terén. Ugyan ebben a történetben csak két nőről van szó, de gyönyörű esettanulmány.


A nők olyanok mint a macskák, ha nem akarják a simogatást elmenekülnek és minél jobban erőltetnéd annál jobban távolodnak el tőled. Hagyni kell hogy akkor jöjjenek, amikor ők akarnak.


16-osnak meg teljes mértékben igaza van.

2020. febr. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

16-os, minden tiszteletem a tiéd, amiért ilyen korrekt választ adtál a provokatív kérdésemre.

Mindenki másnak is köszönöm a válaszát, sok elgondolkodtató volt.

2020. febr. 25. 13:11
 19/19 anonim ***** válasza:
Tehát még mindig nincs boldog, harmónikus kapcsolatod. Ha egy olyan nővel vagy együtt, akit napokig nem keresel, önzó, bunkó, nagyképű vagy vele, akkor bizony nem érzel iránta semmit. Lehet, hogy megszerezted, és megtartottad a nőt, de minek? Boldog vagy vele? Nem. Az első nőbe szerelmes voltál, ebbe meg nem. Ez kb. olyan, mintha steaket kívánnál, de csak tökfőzeléket kapsz. Pont te vagy az, akinek csak a látszat fontos. Van nőd? Igen. Szereted? Nem. Akkor meg semmit nem értél a fantasztikus kísérleteddel, mert boldogtalan vagy.
2020. febr. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!