Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, akiknek van autója, a ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akiknek van autója, a ti párotok segített benne anyagilag?

Figyelt kérdés
Vagy szülők? Vagy teljes mértékben te vetted?

2020. márc. 1. 09:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%

Akkor vettem, mikor megkaptam a fizetésemelést. Gyűjtött pénzem volt korábban is, de komoly anyagi nehézség lett volna fenntartani egy kocsit.

A lakásomban segítettek anyagilag a szüleim.

A páromat meg jóval előtte ismertem meg, kis senkiként :p

2020. márc. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
61%
Nem nő vagyok, de a párom kocsit vesz, fizetem a felét. A másik felét meg ő oldja meg kp-ben, vagy hitelre. Az már az ő döntése.
2020. márc. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
Nem, a saját pénzemből vettem.
2020. márc. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
68%
Nálunk csaj a fogyasztásunkra van közös kassza, élelmiszer, lakással kapcsolatos kiadások, amit mindketten használunk. Az autója, a telefonja, a biztosítás, a ruhák mind a saját megtakarításból megy. Ha lesz egyszer gyerekünk, akkor persze ezen változtatni kell, de amíg 2 keresünk addig ez jól működik szerintem. Nekem férfiként meg sem fordulna a fejemben, hogy szóljak a páromnak, hogy adjon pénzt benzinre vagy fizesse a szervíz számlákat. Mondjuk olyat már csináltam nem egyszer hogy elvittem szervízbe a kocsiját mert van ismeretségem és nem fizettettem ki vele, vagy új gumikat vettem rá mert a régiek elöregedtek. A kocsi műszaki állpotára nagyon odafigyelek, mert nem akarom hogy balesete legyen. Szóval fenntartásban segítek, de a finanszírozás az az ő döntése mit engedhet meg magának.
2020. márc. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%

Magam vettem.

Én sem veszek a páromnak autót, oneki sem kell nekem.

2020. márc. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben én vettem.

A szüleim 18 éves korom óta nem támogatnak. Mikor vettem az első autóm, épp szingli voltam. Egy kis Fiat Puntoval kezdtem, 200-ért vettem. Aztán 2-3 évente vettem egy jobbat. Most egy 2011-es Fordom van.

2020. márc. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Nem segített benne,már a kapcsolat kezdete előtt vettem.

A költségeit is én állom.

2020. márc. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
66%
Én nő vagyok nekem nincs autóm, de úgy gondolom hogy mindez függ sok tényezőtől. milyen a párod anyagi helyzete mert aki gazdag annak lehet van több autója a garázsban és ad egyet használatra a barátnőjének vagy feleségének erre láttam példát. Van olyan aki vesz neki mert megteheti. Van aki segit a fenntartásában. Relatív a kep.
2020. márc. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Még az előtt vettem, hogy megismertem volna, és bár volt egy kapcsolatnak csúfolt cirkusz az életemben akkoriban, a srác még a sport szelet árát is forintra elfeleztette velem, nyilván nem adott csak úgy bele semmibe. A szüleim nem támogatnak engem sem az érettségi óta. Szóval teljes mértékben én vettem.
2020. márc. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem segített, nem is kell anyagi segítség senkitől. Ha nincs rá pénzem, akkor spórolok, vagy lemondok róla..
2020. márc. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!