Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen emberrel lehet jövőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen emberrel lehet jövőt tervezni?

Figyelt kérdés

Szerintetek van értelme egy olyan emberel együtt lenni aki csak a munkájának él?

Nem elég, hogy alig van ideje arra, hogy veled legyen, de még otthon is csak az érdekli,hogy tovább képezze magát! Az udvara olyan mint egy katonai kiképző tábor, és és szerintem még egy erős idegzetű embernek is sok amit csinál mert néha már félelmetes mert háborús övezetet csinál a kertben! Az égészész életét ez teszi ki és szó szerint semmi mást nem csinál, pihenés kép meg csak a háborús dokummentum film meg a közel keleten készült videók mennek! Ráadásul ragadós mert a nővérje párja ha katonának akarna menni már kiképzés se kéne neki úgy megfenyítette, hogy a testvére mellett nem lehet puhány ember, amit ő nem tud elkerúlni mivel tesójáék meg szülei is a szomszédai, de senki nem mer neki nemet mondani amikor hajnal 4 kor riadót fúj! És mióta volt külszolgállaton azóta még rosszabb lett az egész mert a jövőben is szeretne menni! Egyébként nem rossz ember akit kell mindig is megvédte és nem erőszakos meg agresszív azt tudom, hogy soha nem bántott és nem is fog ok nélkül senkit, de egy kivsit féletes,hogy nem fél semmitől még a halától sem, és ezt már párszor bebizonyította mivrl szereti feszegetni a határait! Egyébként 22 éves!


2020. márc. 1. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem kéne az fix.
2020. márc. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
úgyis vele fogod a jövőt tervezni.. azt hiszed, hogy majd miattad megváltozik (nem fog) de ezt másnak úgysem hiszed el.
2020. márc. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy idő után levált téged, mert "lelassítod a rohamát". De talál majd olyan nőt mint amilyen ő maga és te is olyat aki nem olyan, mint ő.
2020. márc. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én lelépnék amíg még lehet. Akit a katonai dolgok érdekelnek, valami nincs rendben a fejében.
2020. márc. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4


Vagy pont neki van igaza és mi tévedünk. Ez is előfordulhat. Könnyű lefikázni az árral szemben úszót lefelé sodródva.

2020. márc. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!