Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátom/mernétek olyan emberrel hosszútávra tervezni, aki ha rajta múlik, az összes szabadidejét átalussza szinte?

Figyelt kérdés
Példa kedvéért, ha szabadnapja van, vagy egyedül tölti a hétvégét, akkor este 6-kor ébred csak fel
2017. jan. 22. 15:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Mindenkinek arra van ideje, amire szán, amire akar. Ha az illető nem szán időt a párjára, akkor kérdem én, minek neki kapcsolat?
2017. jan. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1. Ha szán időt rá, de amikor olyan napja van, hogy azt egyedül tölti. Szerintetek ez nem jelző értékű, hogy ugyan most találkozik a párjával, együtt vannak elégszer, de ha összeköltöznének, családot alapítanának és megszokná az együttlétet, akkor folyton aludna és minden a másikra maradna?
2017. jan. 22. 15:13
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem szeretem ha a párom lusta,épp elég hogy én az vagyok.
2017. jan. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Volt egy ilyen kapcsolatom. Az exem ha otthon volt állandóan aludt, meló után az első dolga volt, hogy egyen, film nézés és alvás, felkelt evett majd szintén alvás.

Rengeteg vitánk volt emiatt. Normális, tartalmas időt nem tudtunk együtt tölteni. Az oké, hogy fáradt valaki, de, hogy a hét napjából legalább hatot így csinált számomra sok volt.


Nem akarok belegondolni se, hogy mi lett volna ha összeházasodunk...

Szóval nem, nem terveznék ilyen emberrel hosszú távra!

2017. jan. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
És akkor, ha amikor együtt vagytok, akkor képes megemberelni magát, normális időben kelni (noszogatásra) és közös programokat csinálni?
2017. jan. 22. 15:21
 6/13 anonim ***** válasza:
Ilyen emberrel nem szabad hosszú távra tervezni, hacsak nem vagy te is ilyen. Mert akkor alhattok együtt például egész nap.
2017. jan. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Most miért minket akarsz győzködni a válaszaiddal?


Győzd meg magad, próbáld ki, aztán ha nem megy, akkor szakíts!

2017. jan. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ui.: most esett le, hogy te vagy az az illető, aki szereti végig aludni a napját


ha már összeköltöztök akkor már nincs te, már mi lesz! tehát, erre is gondolj!

2017. jan. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Exem volt ilyen.

Pokollá tette minden hétvégénket.

Soha nem kelt fel időben, minden rám maradt. Ha a gyerekkel akartunk menni bárhová, akkor úgy kellett kelnem, hogy mindenkit elkészítek, bepakolok, ő meg kel indulás előtt 15 perccel, mert neki annyi elég felöltözni.

Természetesen állandóan morgott, amiért fel lett keltve.

Volt, hogy esőben toltam babakocsiban a gyereket két órát, hogy őfelsége tudjon aludni, és elviselhető legyen.


Ezek után azt mondom, hogy ne kezdj ebbe bele. Semmi jó nem lesz hosszú távon.

A mostani párom korán kelő típus: ezek az egy apróságon is nagyon sok múlik, negyed annyi vita nincs.

2017. jan. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Több betegség jele...
2017. jan. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!