Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szerelem, vagy fellángolás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerelem, vagy fellángolás?

Figyelt kérdés
Ha évek óta (3-4 év) odavagyok egy férfiért, akit nem ismerek olyan jól, akkor ez szerelem, ugye? Nem megy ki a fejemből. Viszont mindenhol azt olvasni, hogy ha nem ismered jól a másikat az csak fellángolás lehet. Nos, én sok hibájával is tisztában vagyok, tehát nem a rózsaszín köd van. Ilyenkor mi a helyzet?
2020. márc. 5. 14:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Lehetőséget kellene esetleg keresni, hogy megtaláld vele a megfelelő kommunikációs csatornát.

Ez a kicsit jobban megismerés egyetlen útja.

A beszélgetés segíthet letisztázni a dolgokat, ha nem lesz belőlle semmi akkor is megismertél egy értékekkel rendelkező embert és ez jó.

2020. márc. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
Ha 3-4 éve odavagy valakiért, akit nem is ismersz igazán, az valami tiniszerelemszerűség. Felnőtt embernél ez elég gáz.
2020. márc. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Semmi gond nincs a tiniszerelem szerűséggel.

A légyeg, hogy megtaláld az eszközöket, hogy hogyan kezeld tovább a dolgot, egy ilyen érzésből simán lehet érett felnőt szerelem és szeretet.

2020. márc. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem lehet, mert foglalt.
2020. márc. 5. 15:08
 5/19 anonim ***** válasza:

Azt olvastad ?

Csak el tudod dönteni mit érzel ?

A fellángolás elmúlik 1-2 hónap alatt

2020. márc. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Igen, szerintem nem fellángolás.

De mindenhol az sulykolják, hogy nem lehetünk szerelmesek olyanba, akit nem ismerünk elég jól. Meg azt is, hogy a fellángolás rövid ideig tart. Na hát nálam ez nem így van.

2020. márc. 5. 15:16
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem ismered olyan jól, akkor inkább csak eros vonzalmat erzel. Oké, hogy tisztában vagy egy csomó hibájával, de nem ismered ot, nem tudod, egyes helyzetekben, ami egy parkapcsolatban mindennapos/vagy kevesbe mindennapos, hogy reagal, nem ismered a gondolkodasmodjat, stb. szóval nem tudsz bele szerelmes lenni. Az hogy tetszik es vonzo, az egy dolog. Lehetsz szerelmes magaba a szerelem erzesebe is, de szerintem magaba a pasiba nem vagy szerelmes.


Fellángolásnak sem neveznem, mert az nem tart évekig.

2020. márc. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
7: Igazad van. A külseje, stílusa fogott meg, nem az, ami belül van neki.
2020. márc. 5. 15:32
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem lénegytelen, hogy nevezed? Mivel nem élsz vele, valószínűleg nincs mindennapi kapcsolatod vele, nem a magánéleted része, csak idealizálod a formát - erre mondják azt, hogy nem őt szereted, csak amit elképzelsz magadnak.
2020. márc. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
9: Az nem igaz, hogy idealizálom. A tulajdonságai alapján sosem kellene, tudom, hogy nem bírnánk ki sokáig együtt. A külseje fogott meg, mint írtam már.
2020. márc. 5. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!