Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szerelem, vagy fellángolás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerelem, vagy fellángolás?

Figyelt kérdés
Ha évek óta (3-4 év) odavagyok egy férfiért, akit nem ismerek olyan jól, akkor ez szerelem, ugye? Nem megy ki a fejemből. Viszont mindenhol azt olvasni, hogy ha nem ismered jól a másikat az csak fellángolás lehet. Nos, én sok hibájával is tisztában vagyok, tehát nem a rózsaszín köd van. Ilyenkor mi a helyzet?
2020. márc. 5. 14:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Érdekel téged az ami belül van neki? Mert ha nem akkor nem az egész ember iránt érzel vonzalmat és ez lényeges különbség.
2020. márc. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
11: Érdekel, persze. De amit megismertem belőle, az nem tetszik. Nem lehetne rá építeni.
2020. márc. 5. 15:39
 13/19 anonim ***** válasza:
Mert szerinted ha szerelem, akkor mi van? Miért lenne fellángolás ha négy éve tart? És miért ne lehetne más mint fellángolás vagy szerelem? Erős vonzódás vagy ilyesmi...
2020. márc. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Mit, milyen tulajdonságokat ismertél meg belőle, ami miatt szerinted nem lehetrá építeni?
2020. márc. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

,,tiniszerelemszerűség. Felnőtt embernél ez elég gáz."


A kérdéstől függetlenül úgy gondolom, hogy napjaink ,,felnőtt szerelmei" sokkal gázabbak a tiniszerelemnél.

2020. márc. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

# 7 leírta a választ, csak őt ismételném én is.:)


Nekem 2 évig volt életem legerősebb, iszonyatosan erős vonzódása... nagyon-nagyon fájt.. ÉS szó szerint is fájt, egy ideig minden nap fájt.. Előtte és ezután sem fogok ilyet élni már. ( hál istennek). :)


Ugyanis ez eszméletlen erős vonzalom, kémia volt, belezúgás, de nem szerelem.. Mi sem jöttünk volna ki egymással, egy A!-es lapot tele tudtam írni racionális érvekkel, miért nem jönnénk ki, vagy mi idegesít benne.


Basszus, még csal mélyen sem tudtunk elbeszélgetni úgy egymással ( bár megjegyzem, ő szégyellős srác volt, és talán én is tetszettem neki). De volt, hogy csak ültünk mint 2 kuka egymással és nem tudtunk beszélgetni...

Más dolgokban meg irritált, és nem volt kompatibilis kapcsoltban velem, ezt is tudtam az eszemmel..


De nem a külseje ébresztette mégsem ezt az erős ösztönös vonzalmat.. AZ is az ő személyiségjegyeiből, stílusából jött ugyanúgy.. ÉS ezek erősebbek is, mint a külsődleges vonzalmak.


Most is volt egy férfi, akit csak egy idő után kezdtem vonzónak találni, méghozzá ahogy egyre többet beszélgettünk, vagy hallottam őt.. Hogyan nyilvánul meg, hogy értelmes, tetszett a humora, stílusa, és még pár személyiségjegye.. Megfogott. - Évek után, mert csak ekkor kezdtünk el egymás társaságában mozogni.


DE: ez sem szerelem még. A szerelemben csak akkor lehetsz biztos, ha együtt is lesztek, és úgy is úgy érzel, hogy együtt vagytok és ott van. ÉS látod, hogy viselkedik valójában, veled, melletted. Milyen s ő a mindennapokban, nem csak a felszínen. Az lesz a szerelem, de addig ezek a legnagyobb és legintenzívebb vonzalmak is hamar kialudhatnak, ha gyorsan és nagy lángon lobbannak be.. Mert könnyen láthatsz más képet a valóságnál, amíg nincs veled igazából is a másik...

2020. márc. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
16: Nagyon hasonlít az esetem a tiédhez. Fura, mi sem tudunk igazán jókat beszélgetni. Nekem is kiférne egy egész oldalra, hogy miért nem jönnénk ki. De rettenetesen erős a vonzódás felé és nekem is szinte fáj.
2020. márc. 5. 20:40
 18/19 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező? és hány éves a férfi akihez vonzódsz?
2020. márc. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nálam ez szerelem, és nem vagyok már tini. Elviselhetetlennek tartom az illetőt, de ez van.
2020. márc. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!