Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha már együtt élek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha már együtt élek a párommal de nem mondja el a széf kódját pedig a kassza is már közös?

Figyelt kérdés
2020. márc. 7. 22:41
1 2
 1/17 anonim válasza:
29%
Abszolút nem. Aki ezek után se árulja el a széf kódját, az valószínű pszihopata...
2020. márc. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
39%
Hát egy nőnek én se árulnám el a széf kódját.
2020. márc. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
48%
Persze hogy normális. Az együttélés még nem jelent semmit, párok összejönnek szétmennek folyamatosan. Kérdés mennyire vagytok szerelmesek, és mennyire bíztok egymásban, hogy hosszú távú lesz köztetek, mennyire vannak közös vagyonaitok. De nem lesz attól semmi bajod ha van egy széfje. Te meg vegyél egy naplót amit kóddal kell kinyitni.
2020. márc. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem nem az, ennyi bizalomnak csak meg kéne már lennie..
2020. márc. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
Normális. Ha az embernek van egy minimális esze, akkor felfogja, hogy a másik bármikor átvághatja és ezért gondoskodik magának tartalékról.
2020. márc. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%
6 eve elunk egyutt es nem tudjuk egymas szefkodjak
2020. márc. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%
Vannak dolgok amik szerintem senkire se tartoznak és nem baj, ha magának tartja meg az ember. Ilyen pl a privát bankszámla PIN-je vagy akár egy széfkód. Egyszerűen fel kell fogni, hogy mindkét félnek kijár egy anyagi biztonság.
2020. márc. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
Igen, normális. Én a közös kasszának se vagyok a híve. Meg
2020. márc. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
29%
Teljesen normális. Már vernéd el a félretett pénzét mi?!
2020. márc. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
36%
Ő normális. Nyilván azért akarod tudni a kódot, h hozzáférj a pénzéhez, ő meg ezt nyilvánvalóan nem akarja. Ên se akarnám.
2020. márc. 8. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!