Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom gyanakodni?

Figyelt kérdés

A barátnőm, akivel évek óta együtt vagyok, a munkahelyén összebarátkozott egy kb kétszer olyan idős férfival. Ismerem én is, egy kisvárosban élünk mind. Nős, gyerekek már kirepültek, jól keres vezetőként a munkahelyén. A barátnőmről annyit kell tudni, hogy egy agresszív alkoholista apa mellett nőtt fel, aki a mai napig nem nagyon hívja fel a lányát. Sejti a barátnőm is, hogy apakomplexusa van. Szóval ezzel az idősebb férfival annyira összebarátkoztak, hogy a faszi rendszeresen hívja is, ír neki, mindenben próbál neki segíteni. Beszélgettünk erről a barátnőmmel, ő úgy érzi, mintha egy pótapát kapott volna. Viszont ezen a faszin látom, hogy néz a nőmre, eszi a fene utána, boldog, amikor ránéz. Velem is szokott dumálni, sőt felhozta nekem ezt is, hogy remélem nem értem félre, nem nyomulni akar, csak barátkozni a csajommal, de nagyon megkedvelte. De én ezt nem hiszem el. Barátnőmben bízok, de ebben nem.

Mit gondoltok?


2020. márc. 8. 13:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Amíg a barátnődben bízol, addig nincs gond.
2020. márc. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy klasszikus közeledés, azért beszélt veled hogy ne pattogj neki és megnyugodj. Nem azért beszél vele, mert a lányát vagy a barátot látja benne, az biztos - kicsit komolyabb szándékai vannak.


A barátnődön múlik hogy tudja ezt kezelni, de szerintem vonzódik hozzá ő is. Munkaidőn kívül is rengeteget beszélnek, örül ha keresi, írkálnak egymásnak. Az apakomplexus oké, de az érződik hogy tetszik neki a helyzet. Az én tippem az, hogy bízhatsz benne, megcsalni nem fog, de az érzelmeit nem fogja tudni irányítani és előbb vagy utóbb beleszeret.

2020. márc. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Bizalom.Mindennél fontosabb.Tudom sajnos miről beszélek.
2020. márc. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátnőd nem ad más jelet neki és bízol benne, addig nincs miért aggódni. De lehet jobb lenne, ha leépítené.
2020. márc. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Sajnos, nem sajnos, azt látom, hogy a barátnőm imádja ezt a faszit, viszont mindig úgy beszél róla, mintha az apja lenne tényleg. Amúgy jó a kapcsolatunk, boldognak mondja magát mellettem. Egy apát viszont nem tudok pótolni, ez a faszi meg igen, ezért is törődök bele. A barátnőm viszont (nem elfogultságból) jó nő, nagyon sok férfinak megakad a szeme rajta, kicsit alacsony, de nagyon nőies formái vannak, babaarc, nagy kék szem, szőke haj. Emellett nagyon kedves természetű és jószívű, ezért szerettem bele. Egy igazi tündér, és látom, nem is sejti, hogy közvetlen más is feni rá a fogát. Néha ez a férfi mondja is nekem, hogy egy igazi kincs van mellettem.
2020. márc. 8. 18:04
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg igen, van okod. Benne van a pakliban, hogy párszor meglátogatja, amíg te nem leszel otthon. Már sok mindent láttam, ezért írom ezt.
2020. márc. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Gondoljátok, hogy lassan de folyamatosan próbálja csábítani?
2020. márc. 9. 21:49
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nyilván próbálkozik, ahol tud.
2020. márc. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ha éppen jelen vagyunk mind a hárman, figyelem a barátnőmet, hogy viselkedik vele, semmi furcsát nem veszek észre. Viszont volt párszor, hogy a csajomat hazahozta kocsival munka után.
2020. márc. 9. 22:07
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nőként írom: nincs férfi részéről ilyen típusú baráti közeledés egy fiatal nő felé. Kérd meg a nődet, hogy építse le ezt a kapcsolatot - a hapsinak mindez olaj a tűzre és csak idő kérdése, hogy lépjen. Nem kell se barátkozni, se hazafuvaroztatnia magát.

Hidd el, nem lesz jó vége.

2020. márc. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!