Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van okom féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van okom féltékenynek lenni ill gyanakodni?

Figyelt kérdés
A párommal 6 éve vagyok együtt és kb. már fél éve más lányokkal chatel. Nemrég egy lány bejelölte a párom meg ráírt azóta folyamatosan beszélgetnek, viccelődnek ugy hogy azelőtt sosem beszéltek csak látásból ismerik egymást.. kérdés hogy van-e okom gyanakodni vagy féltékenynek lenni? Vagy ez még belefér? Nem csak 1 csajjal beszélget, mindenkinek cuki fejet küld meg volt hogy az egyik csajt Drágának szólitotta.. véleményetek erről?
2020. febr. 11. 21:58
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:
100%
Maradjunk annyiban, hogy nem ez a normális viselkedés egy párkapcsolatban.
2020. febr. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi a fenéért beszélget más vadidegen csajokkal chaten? Megkérdezted, hogy erre mi szüksége? A problémák nem most kezdődtek, csak most van látszatja, de nagyon.


Elég nagy probléma van már a kapcsolatotokban, ha idegen csajok társaságát keresi a párod. Beszéljétek meg a dolgot.

2020. febr. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Gyakori nincs, de majd amikor az első randit leszervezik akkor már igen
2020. febr. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem idegenek.. szaktársak voltak, és a másik csaj is odajár a suliba de vele nem beszélt még soha.. ami zavar hogy ha van valami gond a kettönk kaocsolatában a szaktársával beszéli meg ő meg szintén hogy most szakitott a párjával ez a baja az a baja stb.
2020. febr. 11. 22:07
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Ez már baj.
2020. febr. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
Meg akarja oket dugni, uncsi mar a monogamia, 6 ev utan ne csodalkozz. Ez a klasszik szakitos idoszak egy kapcsolatban. Esetleg nyitott kapcsolatban kielheti magat, es aztan megnyugszik. Vagy lassan itt a vége, mert mar nagyon rá van kattanva a dologra.
2020. febr. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ez nem valami biztató. :( de ha rákérdezek hogy van-e valami baj a kapcsolatunkkal akkor meg azt mondja hogy nincs és szeret meg ilyenek, pl. lejön elém munka után is még ha csak 15 percet talizunk is, szóval a viselkedése alapján szeret engem legalábbis ezekből úgy tűnik. Csak nem értem akkor hogy miert csinálja ezt, és már mondtam neki hogy zavar de ő azt mondja hogy nem beszélget semmi olyanról velük és nincs okom aggódni
2020. febr. 11. 22:55
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Baj! Én nem türném el. Vannak barátai, nem kellenek ujjak, pláne nem nők akiket a kapcsolat alatt ismert meg vagy eddig nem beszélgettek.

Énsem kezdek új barátságokat férfiakkal.

Páromnak is vannak tízen éves nő barátai, azokkal nincs bajom. Nekem is van férfi. De itt sem tűröm a kettesbe iszogatást (belülni valahova oké, de valakinél fenn 2en nem). Ebbe is kompromisszumot tudtunk kötni.

N27

2020. febr. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj ez a mai emberség alkalmatlan a szeretetre és nem emberként tekintenek a másikra. Esztelenül élnek és csak önzően kielni akarják magukat ebbe a világba semmit se nézve.
2020. febr. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Olyan kis naív vagy, ha megdugja őket de azt mondja te jobb vagy az ágyban úgy rendben van? Veled nem beszéli meg a bajait, velük igen, ébresztő!
2020. febr. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!