Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom gyanakodni?

Figyelt kérdés

A barátnőm, akivel évek óta együtt vagyok, a munkahelyén összebarátkozott egy kb kétszer olyan idős férfival. Ismerem én is, egy kisvárosban élünk mind. Nős, gyerekek már kirepültek, jól keres vezetőként a munkahelyén. A barátnőmről annyit kell tudni, hogy egy agresszív alkoholista apa mellett nőtt fel, aki a mai napig nem nagyon hívja fel a lányát. Sejti a barátnőm is, hogy apakomplexusa van. Szóval ezzel az idősebb férfival annyira összebarátkoztak, hogy a faszi rendszeresen hívja is, ír neki, mindenben próbál neki segíteni. Beszélgettünk erről a barátnőmmel, ő úgy érzi, mintha egy pótapát kapott volna. Viszont ezen a faszin látom, hogy néz a nőmre, eszi a fene utána, boldog, amikor ránéz. Velem is szokott dumálni, sőt felhozta nekem ezt is, hogy remélem nem értem félre, nem nyomulni akar, csak barátkozni a csajommal, de nagyon megkedvelte. De én ezt nem hiszem el. Barátnőmben bízok, de ebben nem.

Mit gondoltok?


2020. márc. 8. 13:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az előző válaszolónak egy pacsi.

Igaza van, ha már a kocsiban van akk nem kell sok h elmenjenek egy félreeső helyre aztán bepróbálkozzon a pasi. Szted visszautasítja? Naná h nem. Szval kapcsolja le a fickót magáról. Menj te a csajod elé h lássa szereted meg h meggyőződj van-e valami köztük.

2020. márc. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!