Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tiltsam le mindenhonnan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tiltsam le mindenhonnan és lépjek tovàbb?

Figyelt kérdés
Van egy baràtom aki az utóbbi időben furcsàn viselkedik. Tàvol vagyunk jelenleg egymàstól.. Eltűnik viszonylag hosszú óràkig, az üzenetet nem olvassa el akàr csak 8 óra múlva. Semmit nem mond ilyenkor, hiàba kérdezem. Persze én a hajam tépem hogy valami biztos történt, aztán simàn mérges vagyok rà. Valószínűleg van valakije.. Most csütörtök délutàn óta nem érem el. Messengeren nem is volt fent azóta, de a kis karika is üres maradt amikor üzenetet küldtem neki. A telefont nem veszi fel, üzenetre nem vàlaszol. Én màr nagyon unom ezt. Màr tényleg arra gondolok hogy letiltom mielőtt jelentkezik. 36 éves férfiról van szó
2020. márc. 14. 10:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Tedd azt. Ez így nem kapcsolat.
2020. márc. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!