Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlreagáltam vagy jogosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagáltam vagy jogosan kértem, hogy maradjon itthon?

Figyelt kérdés
Barátom ma ment vissza dolgozni Németországba, és nagyon féltem, kértem tőle többször is, hogy ne menjen. Holnaptól már a határokat is lezárják. Annyira el vagyok keseredve, azt se tudom mikor láthatom viszont. Nagy felelőtlenség volt ez a részéről.
2020. márc. 15. 23:21
 1/10 anonim ***** válasza:
60%

:)

Hallottad már azt hogy szerelemből nem lehet megélni?


Gondolom ő sem repesett az örömtől hogy vissza kellett mennie! Legyél azon hogy te is kimehess, és együtt lehessetek!

2020. márc. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem a pénz miatt aggódok, hanem a vírus miatt.
2020. márc. 15. 23:34
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
A férjem Angliában van és már addig marad is míg ez lecseng.Nem vagyok nyugodt.Elfogadtam a döntését, de biztos megverem ha elkapja ezt a cart.Sajnos igaza van az elsőnek.Nyilván azért ment, mert ott van az állása, a megélhetése és amíg a cégek meg minden más nem zár be gondolom rá is számítanak.Sokat nem tehetett mint hogy visszament.
2020. márc. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Értjük hogy te nem a pénz miatt aggódsz, ez a probléma. A barátod viszont igen. Vagy van annyi tartalékotok hogy ha most nem megy vissza, kirúgják és legközelebb akkor kezd munkát keresni amikor lefut a vírus ami esélyesen hónapok múlva lesz, az meg sem érződik?
2020. márc. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Fiatal eros embereknek nem a virus miatt kell aggodniuk a statisztikak szerint, hanem az amiatti kaosz, vagy drasztikus intezkedesek miatt. Ami kemeny, de muszaj, ha ugy alakul. Nem szabad terjeszteni, az idosek es betegek se haljanak meg. Es ha mindenki egyszerre beteg, az is rendkivuli allapot. De az egeszsege miatt nyugodj meg. Ha elkapna is, kilabal belole. Es halistennek, az internet, az okostelefon oriasi dolog ilyenkor tavolsagnal.
2020. márc. 16. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A vírust itthon is elkaphatja. Ez értelmetlen aggódás.
2020. márc. 16. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha elkapja a vírust, inkább a német egészségügyben lássák el, mint itthon, most nem azért... Én amúgy értem, hogy miért nem akarod, hogy menjen, lezárják a határokat, esélyes, hogy hónapokig nem jön haza, de tény ami tény, nem sok embernek van annyi megtakarítása, hogy mától május végéig ne kelljen dolgoznia, és még így is gond nélkül megéljen. Nem mindig van lehetőség otthoni munkavégzésre (ha Németországba kell kijárnia, akkor gyanúsan nem ilyen típusú munkát végez a párod), az meg nem egy csábító alternatíva, hogy kidobnak az albérletből, kikapcsolják az áramot és éhen halsz.
2020. márc. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Németországban vendégmunkás, akkor biztos a 20-40 éves korosztály. Nem veszélyeztetett; ha megkapja, akkor nagy valószínűséggel gond nélkül kihordja majd.

Két okból van ez az egész felhajtás: az idősekre veszélyes és mivel nagyon gyorsan terjed, nem lenne elég kórházi ágy máskülönben.


Viszont ha visszajön otthoni karanténba kerül. Erre jó felkészülni.

2020. márc. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#3: itt is ugyanúgy el fog terjedni, csak pár héttel kesesben vagyunk.
2020. márc. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

": az idősekre veszélyes"


Veszélyesebb. Fiatalok is vannak intenzíven és haltak is meg. Csak kevesebben.

2020. márc. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!