Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tinder like-ok itthon vs....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder like-ok itthon vs. Másik országban?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elöljáróban annyit, hogy egy nem túl helyes (Photofeeler szerint 5/10 körül), vékony, kisfiús/fiatalos arcú férfi vagyok. Programozóként dolgozom, és "digitális nomádként" jó sokat utazom. Mint a korosztályomban - 20-as éveim végén járok - oly sokan, én is gyakran próbálok szerencsét Tinderen. Megvan az előfizetésem, hogy látom kik/hányan húznak jobbra. A profilomból nem derül ki, hogy magyar vagyok, angol a munkamegnevezésem, bemutatkozásom is. Külföldön néha kiírom, hogy Magyarországról érkeztem, de többnyire azt sem.

Azt tapasztalom, hogy itthon, illetve nyugaton (ideérve Nyugat-Európát, Észak-Amerikát és Ausztráliát) senki, de szinte tényleg senki nem húz jobbra. Egy-két esetet és a botokat leszámítva ezeken a helyeken gyakorlatilag teljes a kudarcom, mintha nem is léteznék. Ha ráköltök egy kisebb összeget a boostokra, akkor akad egy pár egyezés, de nem illetve alig válaszolnak.

Ha egy kicsit keletebbre megyek, mondjuk Ukrajna, Oroszország, de még Lengyelországban is kicsit felpezsdül a Tinderem. Nem, ott sem leszek egy Hódító Vilmos - hehe -, de napi többen húznak jobbra, néhány igen szép lány is, akik ráadásul többnyire - ha rossz angolsággal is, de - válaszolnak az üzeneteimre.

Még keletebbre, Délkelet-Ázsiában pedig aztán teljes fordulat: napi szinten akár több tízen is jobbra húznak és egész sokan válaszolnak.


Szerintetek mi lehet az oka, hogy nyugaton ennyire le sem szarnak a nők, keleten meg mintha egy picit jobban érdekelném őket?


2020. márc. 8. 19:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%

Én nem tinderezek, de nekem is hasonló a tapasztalatom.

Beszélek oroszul, szóval nem kérdés, mely területen "pecácok" ;)

2020. márc. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Pecázok*
2020. márc. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Most komolyan nem jössz rá magadtól? Jómódú európainak gondolnak.
2020. márc. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Kelet-europai EU-ban gazdag vagy, Ázsiában meg egzotikus. Erre rájönni tényleg egy kérdés kellett?
2020. márc. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

Nyugati szemmel a magyarok kozel-keleti szegeny nepsegnek latszanak. Szedett-vedett izlestelen oltozkodes, beleertve a nagy neveket polokon, amit angol villanyszerelo, meg komuves hord szabadidejeben.

Europai emberek rosszul lennenek ettol.

2020. márc. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Muszáj kötekedni?! Hihetetlen... Úgy tudom, hogy a kérdésfeltevés az oldal lényege. Lengyelország a hazánkkal nagyjából megegyező gazdagságú ország, mégis sokkal jobban megy ott a Tinderem. Itthon is jómódúnak számítok, és mégsem érdekel senkit.
2020. márc. 8. 19:32
 7/12 A kérdező kommentje:
Nyugati "divat" szerint öltözködöm.
2020. márc. 8. 19:33
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
És hány keleti nővel randiztál és alakítottál ki párkapcsolatot? Vagy nem ez lenne a lényeg? Mikor Olaszországban éltem, magas, karcsú, szőke, zöld szemű nőként kb. 10-szer annyi pasi csapta nekem a szelet, mint Magyarországon, de ez nem jelentette azt, hogy könnyebb volt minőségi párkapcsolatot kialakítani.
2020. márc. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%

Tényleg értetlen vagy?

Lehet, Lengyelország kb. azonos velünk, de magad írtad, hogy nem derül ki, hogy magyar vagy. Szóval ezért.

2020. márc. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
44%

Incelek, megvan a megoldás! Költözzünk Ázsiába!


Amúgy azért mert a nők itt befásultak, csökönyösek, és semmi sem felel meg nekik. Látod, itt is csak belekötni tudnak mindenbe, meg kiforgatni a szavakat úgy hogy nekik legyen igazuk. Ugyanilyen magyar nők húznak téged balra ott, mint akik itt osztják az észt.


Menj el pl. Brazíliába. Ott kis túlzással a nők szednek fel téged.

2020. márc. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!