Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Holgyek, ti hogy tapasztaltáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holgyek, ti hogy tapasztaltátok? Mennyire “divatos” ma itthon a fiuk körülmetélése.

Figyelt kérdés
Hany ilyen partneretek volt eddig, nekik miert vágták le? (Orvosi, vallasi, esztetikai, stb tenyezok)

2019. dec. 18. 16:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
Hát nálunk én vágtam le körömollóval.
2019. dec. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem itthon egyáltalán nem divatos. Én legalábbis még nem találkoztam körülmetélt pasassal, pedig amúgy nem vagyok egy szentéletű lányka. Gondolom az a néhány vallásos srác, meg az a még kevesebb, akinek orvosi indoka volt, nem engem talált meg, de egyébként úgy tudom, Amerikában nagy divat, mert ott képtelenek lennének egyébként a normális higiéniára vagy én nem tudom, nem tudják hogy kell mosni, aztán inkább csak levágják a bőrkét.
2019. dec. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Szerencsére a világnak ezen a részén már nem divat a gyerekek megcsonkítása.
2019. dec. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem divatból metéltek körbe, amikor gyerek voltam, hanem mert fitymaszűkületes voltam, és vizelni is alig tudtam, fájt.
2019. dec. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy ilyen sráccal találkoztam csak, de az ő szülei szerbiai bosnyakok vagy mik voltak akik elvileg muzulmánok és vallási okokból lett korulmetelve. Vagy valami ilyesmit magyarazott. :D
2019. dec. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Itthon nem elterjedt. Ennek ellenére nekem sikerült kifogni kettőt is, pedig csak 4 férfival voltam összesen.

Mindkettőnél eü okból történt.

2019. dec. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerencsére nem az. Két ilyen partnerem volt, remélem nem lesz több. Akikkel voltam, nekik is egészségügyi volt.
2019. dec. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

USAban elek, itt sajnos mai napig nagy divat a csonkitas.

Voltam tobb metelt fickoval. Sokkal erzeketlenebb a szerszamuk mint azoknak, akik eritetlenek. Elmenetelnel is sokkal durvabb, gyorsabb fokozatra kapcsolnak; keptelenek elmenni ugy, hogy csak siman gyengeden szopogatja oket az ember. Ezt az eszrevetelemet egy amerikai baratnom is osztja, aki szinten volt mindket ferfitipussal.

2019. dec. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%

Exferjemnek volt.

Szerintem sokkal szebb, higienikusabb, jobb illatu volt, es nekem jo volt, hogy nem ment el 1 perc alatt, mint a tobbi.

Fitymaszukulete volt.

2019. dec. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
41%

Volt férjemnek is és a huszas éveim elején egy tartós kapcsolatomban a férfi körül volt metélve. Egyik családi hagyomány/szokás miatt, másik vallási okból.

Kisfiam van, születése után nem sokkal neki is megcsinálták.

A világon a férfiak többségénél ez van, vagy vallási (zsidó, iszlám) vagy szokásjog/eü megfontolás alapján (Afrika jórésze, UsA, Távol-Kelet nem muzulmán részein is egyre többen, Oroszországban is egyre nagyobb “divat”).


Sokminden szól mellette (a HPV hurcolászással pl a nők egészsége is)- és egyszerűen nem igaz, hogy a nem eü okból, nem nagobb gyerek vagy felnőttkorban végzett beavatkozások után ez valami rosszabb szexualitással, érzéketlenséggel vagy korai magömléssel járna.

Bőben több, mint 2 mrd férfinek ez a normális :)


Én “optikai tunning”-nak hívom, a kisfiam is büszke rá és nem gondolnám, hogy megnyomorítottam volna :D


Mindenkinek szíve joga erről dönteni (vagy szülőként a gyermeke születése utáni hónapokban)- vagy a kilyukasztott fülű lányokat is csonkítják? :)


(...egyre több akupunktőr szakORVOS áll ki amellett, hogy a fülcimpán fontos, közérzetet, egészséget befolyásoló idegi csomópont van- mégsincs ekkora cirkusz belőle)


Nekem van összehasonlítási alapom: esztétikusabb, kívánatosabb, higiénikusabb így a férfi nemiszerv.

2019. dec. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!