Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztinek tűnhet ha rákérdezek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztinek tűnhet ha rákérdezek?

Figyelt kérdés

Ismerkedünk egy pasival, minden jól alakul. Úgy gondolom/gondoltam, hogy őszinteségre alapul a kapcsolatunk és a kellemetlen dolgokat is megtudjuk beszélni egymással stb.

Tegnap érdekes módon este már nem jelentkezett, de nem vettem rossz néven. Gondoltam elfáradt a munkában, mivel építkezési vállalatnál dolgozik. Délelőtt jelentkezett, azt mondta, hogy sokáig volt tegnap és csak ágyba dőlt.

Nem is törődtem ezzel.

Majd egy közös ismerősünk előzött a Facebookon és ez a pasi meg kommentelgetett, hogy azért nem ugrik át hozzájuk mert tegnap nagyon berúgott és totál vége van... Olyan furán éreztem magam ettől. Nincs bennem harag meg semmi, hogy nem számolt el azzal, hogy mit csinált a napja további részében, de mégis picit rosszul esett, hogy úgymond "elhallgatta".

Fú, nem tudom nektek úgy megfogalmazni, hogy ne tűnjön a dolog egy hisztinek, és átadni, hogy mire is gondolok. Azt mondta mindig, hogy mennyire örül, hogy velem bármiről őszinte tud lenni. Sosem voltam kérdőre vonó, simán elhittem volna ezt is.

Mindegy, remélem értitek. Eskü nem hiszti akar ez lenni, de úgy gondolom ha most nem tud ilyen dolgokkal kapcsolatban őszinte lenni, akkor kapcsolatban mi lenne?

Rákérdezzek erre? Vagy mi legyen szerintetek? Hagyjam a francba? Engem tényleg nem ez zavar, hogy elengedte magát, nincs ezzel problémám! Inkább ez esik rosszul, amit írtam.


Köszi a normális válaszokat ha egyetértesz, ha nem. :)


2020. márc. 21. 17:17
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Mindkét véleménnyel egyetértek: azzal is, aki szerint hiszti lenne és azzal is aki szerintem nem jó jel. Így vagyok ezzel én is, ezért nem tudom, hogy most ezt hogyan kezeljem.
2020. márc. 21. 17:51
 12/27 anonim ***** válasza:
88%

" Azt mondta mindig, hogy mennyire örül, hogy velem bármiről őszinte tud lenni"

Engem inkább ez a mondat gondolkodtatna el.

Miért, másokkal nem őszinte, csak veled, ha jól viselkedsz? Akkor veled se lenne az később. Szerintem belőled is ugyanazt fogja kihozni, hogy majd számonkéred, ő meg nem lesz őszinte, mert ezek szerint másokból már sokszor kihozta a számonkérős viselkedést.

2020. márc. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
26%
Fura. Ez kuka. Eleve leállsz diplomás nőként egy melóssal?
2020. márc. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ez nem elhallgatás, ez már hazugság.


"azt mondta, hogy sokáig volt tegnap és csak ágyba dőlt." Ehelyett kiderül, hogy nem a munkától fáradt el, hanem társasággal volt, berugott.


Ha már az elején ilyen apró dologban hazudik, akkor mit várhatsz tőle később őszinteség terén?!

2020. márc. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Rákérdezhetsz, de úgyis kifogja magyarázni.
2020. márc. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Igazából azt nem értem, hogy miért titkolózik. Mert lényegében hazudott, mert te valószinű, azt hitted, dolgozik, holott kocsmatúrán volt.

Ebből kiindulva pedig nem egy őszinte, szavahihető ember. nekem úgy tűnik, hogy húzza az agyad. Mikor részletesen beszámol a napjáról, akar magához édesgetni...

Találkoztatok már?

33/N

2020. márc. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Én biztos úgy kérdeznék rá, hogy na kipihente-e magát, vagy még másnapos? A reakciója döntene. Max még megírhatod, hogy XY-nál láttad a kommentjét, ha azt hinné, hogy nyomoztál utána.
2020. márc. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
13. Honnan tudod, hogy van-e diplomám? És hogy ő ott munkás? Egyiket sem erősítettem meg, csak annyit, hogy építkezési cégnél dolgozik. Azt nem, hogy milyen pozícióban :-)
2020. márc. 21. 18:22
 19/27 A kérdező kommentje:
Igen, talalkoztunk, közvetlenül viselkedett
2020. márc. 21. 18:23
 20/27 A kérdező kommentje:
17. Ez jó. Várom h írjon. Gondolom délutáni szunyat csinal
2020. márc. 21. 18:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!