Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztinek tűnhet ha rákérdezek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztinek tűnhet ha rákérdezek?

Figyelt kérdés

Ismerkedünk egy pasival, minden jól alakul. Úgy gondolom/gondoltam, hogy őszinteségre alapul a kapcsolatunk és a kellemetlen dolgokat is megtudjuk beszélni egymással stb.

Tegnap érdekes módon este már nem jelentkezett, de nem vettem rossz néven. Gondoltam elfáradt a munkában, mivel építkezési vállalatnál dolgozik. Délelőtt jelentkezett, azt mondta, hogy sokáig volt tegnap és csak ágyba dőlt.

Nem is törődtem ezzel.

Majd egy közös ismerősünk előzött a Facebookon és ez a pasi meg kommentelgetett, hogy azért nem ugrik át hozzájuk mert tegnap nagyon berúgott és totál vége van... Olyan furán éreztem magam ettől. Nincs bennem harag meg semmi, hogy nem számolt el azzal, hogy mit csinált a napja további részében, de mégis picit rosszul esett, hogy úgymond "elhallgatta".

Fú, nem tudom nektek úgy megfogalmazni, hogy ne tűnjön a dolog egy hisztinek, és átadni, hogy mire is gondolok. Azt mondta mindig, hogy mennyire örül, hogy velem bármiről őszinte tud lenni. Sosem voltam kérdőre vonó, simán elhittem volna ezt is.

Mindegy, remélem értitek. Eskü nem hiszti akar ez lenni, de úgy gondolom ha most nem tud ilyen dolgokkal kapcsolatban őszinte lenni, akkor kapcsolatban mi lenne?

Rákérdezzek erre? Vagy mi legyen szerintetek? Hagyjam a francba? Engem tényleg nem ez zavar, hogy elengedte magát, nincs ezzel problémám! Inkább ez esik rosszul, amit írtam.


Köszi a normális válaszokat ha egyetértesz, ha nem. :)


2020. márc. 21. 17:17
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Na, írt már Kérdező?
2020. márc. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Azóta nem 😂

Sztoriba töltött fel videókat, de nekem azóta nem jelentkezett. Tutira fog írni. Lehet nem ma, de holnap biztosan. Ami késik az nem múlik. Írok, amint van fejlemény :-)

2020. márc. 21. 21:44
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Ah ez felejtős. Ha annyira érdekelnéd, már rég írt volna. Meg nem hazudozna. De persze mivel neked tetszik a srác és érdekel, addig fogod ezt húzni vele, amíg sírás lesz a vége és elvesztegetett hónapok :D Hát, mi szóltunk előre.
2020. márc. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Ahh, már teljesen hidegen hagy a srác. Már csak arra vagyok kíváncsi, hogy mit fog erre reagálni, semmi több.
2020. márc. 22. 07:36
 25/27 anonim ***** válasza:
Minek ez?Még az is lehet h full alkesz...
2020. márc. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Nem jelentkezett azóta, de nem is érdekel. Ha jelentkezni is fog, akkor intelligens módon elköszönök :-)
2020. márc. 22. 12:48
 27/27 anonim ***** válasza:
Fejlemények?:)
2020. márc. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!