Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem mi a baja velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem mi a baja velem?

Figyelt kérdés
Három éve találkoztam egy férfival ő keresett meg közös baráti körünk van találkoztunk meg beszéltük ne legyen köztünk semmi hisz neki van családja,én azóta ezt el felejtettem most barátnőmnek elhordott hogy én szó szerint k...a vagyok,igazából nem mondta el miért haragszik rám mikor találkoztunk buliban nem szólt hozzám viszont minden mozdulatomat leste elég feltűnően ez 1 éve volt,próbáltam vele ezt meg beszélni ő nem akarja és az a baj úgy is találkozunk össze jöveteleken 42 éves a pasi mi a baja???!
2020. márc. 24. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem feküdtél alá és azóta meg van rajta sértődve. Kicsinyes, szánalmas gyökér, miért akarnál vele beszélni?
2020. márc. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vele van gond, mivel egy paraszt...
2020. márc. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!