Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a jobb, ha a szivünkre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb, ha a szivünkre vagy ha az eszünkre hallgatunk a szerelemben?

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 09:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ti vagytok naívak, akik csak sémákban tudtok gondolkodni. pl: aki szeret nem csal meg, aki egyszer megcsal többször is megfog. Beszűkülten látjátok a világot. Hallottatok már arról hogy megbánás, megbocsájtás. Az idő igazolta a lányt, aki megbocsájtott. És igen, tudom miről beszélek. Én is megcsaltam a párom. Nem írom le a szitut mert hosszú. Pedig szerettem, de megcsaltam. Megtudta, megbocsájtott, mert elmondtam hogy miért tettem, és megértette. Mert nem csak az igazát hajtogatta, hanem belegondolt abba hogy vajon én mit éreztem akkor mikor ezt tettem. A szívére hallgatott, és jól tette. Ma 1000 százalékosan megbízik bennem. Igen is van ilyen, max nem éltétek még át. De ugye azt aláírjátok, hogy nem csak az lehet a világban amit ti átéltetek. Amúgy meg nehéz az alapkérdés. Néha észre kell hallgatni, néha szívre. A bölcsesség ahhoz kell hogy a kettőt helyesen alkalmazzuk a megfelelő pillanatban. Csak az élet igazolja, vagy cáfolja utólag, hogy ki döntött jól. Amúgy meg a lényeg, hogy a bakikból is tanulni kell, akkor nem voltak hiába.
2010. júl. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szép szó szívünkre, inkább a nemi szervünkre!
2010. júl. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Piciregica válasza:

11:11es vagyok.

Bocsi,én azt is hozzáírtam az "aki egyszer megteszi,megteszi többször is",hogy VAN KIVÉTEL!!!

Nem azt írtam hogy az van,amit én megéltem,és semmi más nem létezik.

Am ha annyira szereted a párod,mért csaltad+?

És azt írtad h jól tetted h a szívére hallgatott amikor megtudta a félrelépésed.

Hát én elgondolkodtam volna a dolgon...

Ha valaki szerelmes valakibe,az nem csalja meg.Sőt,rá se néz másra.

2010. júl. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Piciregica válasza:

Am engem is csaltak már meg.Ugyanaz a pasi 2X is.Megbocsátottam neki,mert szerettem,és a szerelem elvakított.Először 6hónapot jártunk,aztán dobott egy ordas k***áért,akit ő is annak tartott,vele volt 7hónapot,visszakönyörögte magát hozzám,3hónapot együtt voltunk,megint megcsalt és 3hét után rájött,h nem bírja nélkülem.Azóta több mint 2éve és 1 hónapja vagyunk együtt.

Am még mindig a 11:11es vtam.

2010. júl. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
12:22 Nagyon keveset tudsz még az életről. Hány éves vagy? Amúgy meg kívánom hogy sose csaljál, és sose csaljanak meg. És hogy ne kelljen azon gondolkodnod soha, hogy miért van ez hogy szeretitek egymást és mégis megtörtént. Amúgy emberek vagyunk, hibázunk. Te még sosem hibáztál?
2010. júl. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Piciregica válasza:

Nem tudsz olvasni?!

Írtam h CSALTAK MEG!

Egyébként hidd el,eleget tudok az életről!Olyan dolgokon mentem keresztül eddigi életemben amit a legtöbb ember soha nem tapasztal meg.

20/L

2010. júl. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!