Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem merek ráfeküdni a barátomra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek ráfeküdni a barátomra?

Figyelt kérdés

Barátom 185cm és 75kg körül van, elég vékony, én pedig a 165cmhez vagyok 75kg. Mindig mondja hogy feküdjek rá nyugodtan vagy üljek az ölébe de nem merek, félek hogy nehéz vagyok neki ezért aztsem engedem hogy emelgessen. Ti hogy vagytok ezzel?

19/l 20/f


2020. márc. 29. 20:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az 53 kilós baratnom sem engedte, hogy emelgessem, mert, hogy ő nehéz...
2020. márc. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
24%
Hát, mondjuk itt ezt nem értem. Nagyobb súlykülönbség esetén már logikus a visszakozás. Ezért rossz a misszionárius póz is, mert ott elvileg az általában (kicsit, vagy nagyon) nagyobb és nehezebb férfinek kellene felül lennie, ami szerintem nem kivitelezhető.
2020. márc. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Én nehezebb vagyok a barátomnál egy 10 kilóval, de nálam sokkal nehezebb embereket is emelget edzésen, úgyhogy ilyenen nem agonizálok.
2020. márc. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
15%

#3


Embereket emelget edzésen? Ez egy kicsit... beteg.

2020. márc. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%
Én azt gondolom, hogy ha ennyire akadályoz a súlyod és rosszul érzed magad olyan apróságoktól is, mint a párod ölébe ülni, akkor fogyj le. Más ennyi súllyal simán beleül, szóval nem azt mondom, hogy úristen dagadt vagy, csak azt, hogy ha te rosszul érzed így magad akkor ne legyél így
2020. márc. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Járok edzeni rendszeresen, mennek le a kilók szépen lassan.
2020. márc. 29. 20:30
 7/16 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Nyugi, III.Edricus Anxious, azon sokkal többen kiakadnak, amikor én vagyok az edzőstársa és egymással kell küzdenünk. 😎
2020. márc. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg nehéz leszel neki, akkor biztosan szól majd. Esetleg nyög vagy kiált egyet. :) Most akkor örökké így akarsz rettegni?
2020. márc. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, nyugodtan feküdj rá, főleg, ha erre megkér. Két kezeddel (könyökkel) támaszd el néha-néha magad, így nem nyomod ki a "lelkét".

Nem értem a 2. válaszolót (III.Edricus Anxious), amikor azt írja, hogy ha súlyosabb a férfi, akkor a misszionárius póz kivitelezhetetlen. Valószínűleg sosem próbálta, vagy rosszul kivitelezte.

F.

2020. márc. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
90%
Én símán rá feküdnek ha nem bír el nem férfi
2020. márc. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!