Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem merek ráfeküdni a barátomra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek ráfeküdni a barátomra?

Figyelt kérdés

Barátom 185cm és 75kg körül van, elég vékony, én pedig a 165cmhez vagyok 75kg. Mindig mondja hogy feküdjek rá nyugodtan vagy üljek az ölébe de nem merek, félek hogy nehéz vagyok neki ezért aztsem engedem hogy emelgessen. Ti hogy vagytok ezzel?

19/l 20/f


2020. márc. 29. 20:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
15%

#9


Hogy bírná el a nő a saját súlyának másfélszeresét, esetleg dupláját? Ahhoz ilyen súlyemelő-bajnoknak kellene lennie.

2020. márc. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Hadde nem rafekszik az egyik a masikra xd
2020. márc. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
97%

Tisztelt III.Edricus Anxious!

Nem kell itt dobálózni másfélszeres vagy kétszeres súlykülönbségekkel. Sejtettem, hogy rossz a technikád az említett póz alkalmazásával kapcsolatban. Több véleménycserére - engedd meg - nem vállalkozom. Köszönöm.

2020. márc. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
49%

#12


Akkor viszont a férfinek kellene csak a karjával kitartania a saját súlyát, ami szintén súlyemelő-teljesítmény, még alapvetően vékony embert feltételezve is (70-75 kg minimum).

2020. márc. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
20%

#13


Dűrhő.

2020. márc. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
79%

Na én pont ezért nem jönnék össze sose vékony pasival.

Tetszettek már vékony pasik de valahogy mindig az jutott eszembe hogy az ölébe sem mernék ülni, nemhogy lovagolni rajta mondjuk xd

Pedig én " csak " 60 kg körül vagyok

Teljesen megértem a "félelmedet"

2020. márc. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!