Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom elakarja adni az automat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom elakarja adni az automat, de en nem szeretnem. Hogy gyozzem meg?

Figyelt kérdés

Amikor osszejottunk, ra par honapra megvettem almaim autojat, egy Peugeot cc-t.

Akkor neki meg nem volt jogsija, de azota mar letette.

Allandoan szidja, hogy ez kicsi, nem csaladi auto, rossz, folyton javittatni kell.

Nekem van egy kislanyom, jelenleg meg elferunk benne.

Tudom tenyleg nem csaladi auto, de imadok cabriozni.

Nem tehetjuk meg, hogy vegyunk melleg meg egy autot.

Altalaban felevente van szerelonel, mint most is. Ekszintarcsa csere lesz most.

Sokmindent megcsinalttam mar rajta, azt szeretnem hogy mindig rendben legyen.

Most kijelentette hogy ha hazajon a szerelotol fotozzam korbe es tehetem fel a netre eladni.

O Ford C maxot es hasonlo tipusu autot venne. Hat nekem azok nagyon nem tetszenek.

En nem akarom eladni.

Hogy gyozhetem meg?

Koszonom


2020. ápr. 3. 12:30
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
5%
Szex közben mond neki hogy mit szeretnél, akkor lehet őket igazán meg győzni.
2020. ápr. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
4%

Abban igaza van hogy kicsi és nagyobb kell nektek, azaz családi autó. 5 ajtós autóra van szugsegetek...

Lehet hogy azért kell neki nagyobb mert szexelni akar benne ::)) ez érthető.

2020. ápr. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
77%
Ha szeretnéd a lányod akkor nem ezt az undorító párkapcsolati mintát tanítanád neki. De úgy látszik fontosabb a farok mint az ő lelki egészsége és az ő jövője.
2020. ápr. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell meggyőznöd. A tiéd, te írhatod alà az adásvételit, ha nem írod alá, nem lesz eladva. Ennyi, pont.

Gondolom, úgy viszi el a kedves "párod" az autót, hogy csak te tankolod. Nyertem?

2020. ápr. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

De mi a fenének vagy egy ilyen idiótával? Ezt komolyan kérdezem!

A te autód, nem adod el és kész!

Becsne, ha a párom csak úgy szó nélkül elvinné a kocsim! A második ilyen után jelenteném fel!

Vegyen magának!! Ha nem telik rá akkor érje be avval, hogy te odaadód neki vagy viszed valahova!

De sztm dobd ki az ilyen brmot!

N27

2020. ápr. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
48%

mondjuk igaza van, minek egy olyan autó aminek még teteje sincs...


De a tied, ha neked ez tetszik legyen.. ő meg vegyen másikat

2020. ápr. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
52%
Van papír róla, hogy közös? Ha nincs, akkor a tiéd, és azt teszel vele, amit akarsz. Bírjátok két autó fenntartását? Ha igen, akkor tartsd meg.
2020. ápr. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
86%
Én az autót mrgtartanam, a pasit nem.
2020. ápr. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Az autód jelen esetben mivel a tiéd jelkepezzen téged, ha eladod egy életre behodolsz neki. És tudjuk h az ilyen embereket kutyaba se veszik. Kihasznal eloskodik rajtad, aztán meg is csal ha épp meg nem tenne. Ezt akarod? H tönkre tegyem végképp? Már a szövegéből is észre lehet venni jelet h már nem sok hijja a totális uralmának. Fuss menekülj mielőtt vége, mentsd magad a gyereked és ami még maradt. Nem fog megvaltozni hiszen már nem tini, állj ki kicsit magadért.
2020. ápr. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Szex se suru, sot eleg ritka. Havonta 3x ha egyutt vagyuni, szóval nem a farkaert vagyok vele.

A fundamentamat is kivetette velem, hogy mi lesz velunk a jelenlegi helyzet miatt. En mar nem dolgozok 1 honapja sajnos :(

Megvarom hogy megkapjam a fundamentwmat es lelepek innen a lanyommal es a kocsimmal egyutt.

2020. ápr. 3. 17:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!