Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nem utáljátok azt, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem utáljátok azt, ha valaki mondjuk badoon, tinderen jobbnak állítja be magát, mint aki, szinte a tökéletesnek?

Figyelt kérdés
Férfiként írom, hogy rosszul vagyok az olyan csajoktol, akik azt írják magukról, hogy céltudatosak, életvidámak, tele vannak tervel, energikusak, tettre készek és blablabla. Kit érdekelnek ezek most őszintén? Miért nem lehet őszintén felvállalnia saját magát az esetleges "hibákkal" együtt. Azért tettem idézőjelbe, mert ha valaki túlzottan magányos, depresszív az nem hiba. Ezek természetes állapotok és buta az, aki ezt hibának állítja be.
2020. ápr. 6. 12:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
13%
Idegesítő, de kb minden csaj ezt csinálja... :(
2020. ápr. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem te csak egy fogyatékos vagy, és te vagy magányos és depresszív, és csak irritál, ha más nem az. Minek írna bárki is ilyeneket egy társkeresőre? Az már túlzás lenne, nem szimplán a "hibáink felvállalása".

És miért elképzelhetetlen, hogy valaki életvidám ls céltudatos? Én is az vagyok, ameddig nem találkozom ilyen butákkal, mint te, mert akkor már ezek helyett ideges vagyok (2 percig). :D


És nem, nem természetes, ha valaki magányos, depresszív, maximum ideiglenesen, amit értelmes ember nem fog már a kezdetek kezdetén, netán bemutatkozásban reklámozni.

2020. ápr. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
10%
Tehát a nők 90%-a? Aztán persze tőled várják hogy kezdeményezz, szórakoztasd őket, fizesd a kaját piát.
2020. ápr. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%

És honnan tudod, hogy nem olyanok, amikor nem is ismered őket?

A depresszív nekem "hiba". Akar a fene egy energiavámpírral lenni.

2020. ápr. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

Kérdezō, ismered ezeket a lányokat, akiket “utálsz”? Mert úgy írod ezt, mintha minden tinderes lányt ismernél csak úgy a semmibōl, ez röhej.

Képzeld, vannak életvidám emberek is, nem mindenki ilyen depis ízé, mint te.

2020. ápr. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%

Élőben sem úgy fog senki elkezdeni ismerkedni, hogy "Szia, örülök, hogy találkozunk ezek és ezek a hibáim meg amúgy egy életunk, lusta dög vagyok". Egy ismerkedés elején nyilván mindenki inkább a jobb oldalát fogja mutatni.

Amúgy meg nem ismered ezeket a lányokat. Nem mindenki boldogtalan, depresszív, hibákkal teli ember. Attól, hogy valaki társat keres még nem is biztos, hogy mondjuk magányos. Mindenkinek vannak hibái de nem erre kell koncentrálni amikor ismerkedsz valakivel hanem a jó oldalára.

2020. ápr. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%

Én küzdök szorongásos depresszióval.

De ez nem személyiségjegy, nem tulajdonság és nem is állandó állapot. Kaptam segítséget ezügyben, tudom kezelni és nem hagyom, hogy elhatalmasodjon rajtam és energiavámpír legyek.

De mindehhez mi köze van egy idegennek? Miért ezt akarnám reklámozni amikor ez nem egy tulajdonság, nem egy önerőből elért valami. Rég nem jó, amikor ismerkedésnél a férfi a másik gyengeségeit keresi és azon keresztül akarja megközelíteni a nőt.


Ezt egy idegen amúgy sem veszi észre, azt veszik észre, ami valójában vagyok a rosszabb napok ellenére is: ambiciózus, okos, életvidám.


:)

2020. ápr. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Az, hogy valaki nem mindig van topon az nem hiba. Cimkézések primitívek, mert valójában nincs olyan, hogy depressziós, lelki beteg, mivel ezek csak állapotok. Amit írnak, hogy életvidámak meg ambiciozusak azok egyrészt nem pozitív értékek, másrészt mit kezdjek ezzel? Írjon magáról összetettebb bemutatkozást, hogy lássam azt, hogy normális személyisége van és nem a pozitívnak mondott kommersz hülyeségeket írja le, mint a többi személyiség nélküli csajszi. Vagy ne írjon magáról semmit, mivel az is sokkal jobb, mint ez a semmitmondó fecsegés. Én már beszélgettem jókat olyan nőkkel, akik nem írtak magukról semmit.


Ha csak egy két ilyen lenne, nem írtam volna ki ezt a kérdést, de mivel több csajnál ezt látom, gondoltam megkérdezem ti, hogy álltok az ilyen semmitmondó bemutatkozasokkal.

2020. ápr. 6. 15:46
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
Hogy a tyúkhúrba ne lenne pozitív érték az, ha valaki életvidám és ambiciózus?
2020. ápr. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
66%

A társkeresés olyan, mint az álláskeresés: kicsit hazudnod kell magadról és jobbnak kell beállítani magad, mint amilyen vagy, különben nem téged fognak kiválasztani!


Egy munkaadó sem hívná fel azt a munkára jelentkezőt, aki őszinte lenne az önéletrajzában és azt írná, hogy felületes munkát végez, és a munkaidő felét elcsalja, ha tudja! Ugyanígy egy ember sem írna rá arra a társkeresőre, aki azzal kezdi, hogy ő életunt, lusta, gonosz, kiállhatatlan, stb.

2020. ápr. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!