Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfitársaim, ti is utáljátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim, ti is utáljátok, ha egy nő dicsér titeket, megjegyzi, hogy milyen okosak, kedvesek vagytok?

Figyelt kérdés
Nekem valahogy olyan érzésem van ilyenkor, hogy barátzónában vagyok. Akitől akar valamit egy nő, azt nem dicsérgeti ilyen módon, nem?
2018. júl. 3. 20:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
22%
Egy nőtől elviseltem, az anyámtól.
2018. júl. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Ha aranyosnak titulál, az nálam = a friendzone-nal. :D Arra gondolok rögtön. Ha az eszemet dicséri, az más. Inkább éreztesse, hogy odavan értem, nem kell szavakba önteni mindenáron, bár jól tud esni az is, miután már összejöttünk (előtte előbb gondolnám friendzone-nak a dolgot). Jól tudja masszírozni a lelkemet, ha kimutatja a rajongását értem. Igénylem is ezt, természetesen fordítva is megajándékozom a figyelmemmel, törődésemmel, rajongásommal, szerelmemmel, szeretetemmel, vágyaimmal, fokozzam még?
2018. júl. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
30%
Hehe, a nok sem szeretik. Olyan, mintha apam lenne.
2018. júl. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Eddig az volt a baj, hogy bunkók és flegmák vagyunk, most az, hogy megdicsérünk... Jó lenne már eldönteni, hogy mi a valódi problémátok.
2018. júl. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%
Ööööö nem.
2018. júl. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
42%
Azt szeretjük ha flegmáznak és minden szarnak hülyének lehordanak . Ja mégsem..
2018. júl. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
4-es, nem kell se dicsérgetni, se flegmának lenni. Vagy csak ez a két lehetőség van?
2018. júl. 3. 20:41
 8/18 anonim ***** válasza:
57%

Nekem jól esik, ha megdicsér, de itt nyilván nem az ilyen üres dolgokra gondolok, hanem, ha valamit elismer/értékel. Miért ne esne jól néha pár jó szó ?

31/f

2018. júl. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 NDSM ***** válasza:
30%
Egyáltalán nem utálom, sőt szeretem, ha megdicsérnek! A nők 99%-val úgysem lesz semmi komoly ügyem!
2018. júl. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
17%
Lol, mégis kinek nem esik jól a dicséret?!
2018. júl. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!