Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nem utáljátok azt, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem utáljátok azt, ha valaki mondjuk badoon, tinderen jobbnak állítja be magát, mint aki, szinte a tökéletesnek?

Figyelt kérdés
Férfiként írom, hogy rosszul vagyok az olyan csajoktol, akik azt írják magukról, hogy céltudatosak, életvidámak, tele vannak tervel, energikusak, tettre készek és blablabla. Kit érdekelnek ezek most őszintén? Miért nem lehet őszintén felvállalnia saját magát az esetleges "hibákkal" együtt. Azért tettem idézőjelbe, mert ha valaki túlzottan magányos, depresszív az nem hiba. Ezek természetes állapotok és buta az, aki ezt hibának állítja be.
2020. ápr. 6. 12:36
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

#10 F..ság ez a munkával való összehasonlítás. Ezért vagyok antikapitalista, mert a kapitalizmus, már a magánéletbe is begyűrőződött. A munkát úgy kéne átalakítani, hogy teljesen közösségi legyen és ne legyenek munkáltatók. Ez lenne a fontos cél. Mert az elidegenült munka az ember személyiségét teszi tönkre. Nem szabadna jobbnak beállítanod magad, mert az nem te vagy. Inkább lelkizzen az ember és beszéljen a negatívnak címkézett dolgairól, minthogy marketingoljon magáról. A marketing szakot is simám belehetne tiltani, mert semmi szükség nincs rá, csak hülyítik az embert.


Legyetek antikapitalisták, következetes baloldaliak és őszinték! Egy jobb társadalomért ezt meglehetne tenni! Most attól, hogy volt egy bolsevizmusonk még nem kell feladni azt a reményt, hogy egyszer egy normális kommunizmusunk legyen.

2020. ápr. 7. 09:36
 12/15 anonim ***** válasza:

Az valami borzalmas! Küldenek értesítést, hogy XY kedvel téged, jön a szívecske XY küldte, stb... Megnézte a profilom vissza megnéztem az övét, majd írtam neki 1 sort, azóta se szó se beszéd mintha valami robot lenne, nem válaszol nem kommunikál holott Ő keresett meg engem nem én "kezdeményeztem". Valami nem stimmel ott az biztos. Ha egyszer én valakire tetszik gombokat nyomok, megnézem a profilját akkor én kerestem fel őt először is ugyebár, átvitt értelemben, erre reagál valaki majd felszívódok?!



Akkor én vagy robot vagyok, vagy csak szórakozásból vagyok ott még akkor is lehet kamu ha "hitelesített" a profilja, ugyanis lehet jót nevet mindenkin. Egyszerűen olyan dolgok vannak ott ami teljesen ellentétes mindennel. Hihetetlen. Én nem ajánlom az oldalt személy szerint abszolút.

2020. ápr. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A másik "kedvencem" az offline felhasználók, akik profilja ugyan elérhető, tele van képekkel , leírással stb... És évek óta vagy hónapok óta nem is használja ergo nem lép be az oldalra. Akkor mégis minek? Törölje le magát az ilyen... Sokminden van azon az oldalon ami nem stimmel.
2020. ápr. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
De azért fent van leírással, képekkel, mindennel az oldalon. Ez olyan mintha valaki feladna egy kamu hirdetést a netre átvitt értelemben megint... Csak tudnám ennek mi értelme van? 1 évben egyszer belép hátha kapott üzenetet az angol királynőtől vagy D. Bachham-től?! 🤷🤔🤣 Komolyan írom szánalmas az egész oldal úgy ahogy van
2020. ápr. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Például írsz neki, majd kiderül 2! Hónap múlva jaaa ő azt nem is használja utoljára tavaly nyáron lépett be, és ezt is egy közös ismerősöktől tudtam meg. Hihetetlen.
2020. ápr. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!