Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok az autó vagy a lakás a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok az autó vagy a lakás a fontosabb?

Figyelt kérdés
Melyik fontosabb egy férfinél, ha jó autója van vagy ha jó lakása?
2020. ápr. 10. 21:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
80%

Igazából egyik sem, mert mindkettő van. De a lakás szerintem az értékesebb és értékállóbb. És sokkal hasznosabb is. Ha nem akarsz adott helyen lakni, legfeljebb kiadod, de addig sem kell amiatt tépned magad, hogy utcára kerülsz. Sokat amortizálódhat ugyan, de amíg egy autó lehet teljesen értéktelen, egy lakás soha.


Gazdaságilag, praktikusság és prioritás szempontjából is a lakásra szavazok.

2020. ápr. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
70%

Engem nem zavar ha albérlet és régebbi autó amennyiben az albérlet rendezett az autó pedig tiszta nem lerúgott és jól működik.

Alapvetően azt mondanám számomra a jól működő autó a fontosabb (amennyiben a férfi 30 körüli és már külön lakik) ha még csak a húszas évei elején jár egyik se lényeg.

Ha meg aközött kell választani hogy otthon él de van autó vagy külön él és nincs akkor a külön élés számít jobban nem a kocsi.

2020. ápr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%

Ha jön egy idegen, és nekem adja a lakását vagy az autóját, majd eltűnik az életemből, akkor a nagyobb értékű, nyilván.


Ha kapcsolatot akar velem, egyik sem, mert lakásom van, autóra van pénzem, de nem kell.

2020. ápr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
90%
Egyértelműen a lakás fontosabb. Annyi sok jó autóbérlő szolgáltatás van ma már itthon, a saját autó igazából annyira nem is lényeges, csak jogsija legyen.
2020. ápr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
74%
Legyen valami jó kis kultikus japán driftautója, meg persze egy átlagos is, amire nem kell sokat költeni, meg legyen háza is szép nagy garázzsal. :D
2020. ápr. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
22%
Lányok! Mi lenne ha megvenndtek magatoknak a házat is meg az autót is? Ugyse a tietek papiron nemertrm miert lényeg nektek... tudjátok mikor az adasvetelibe benne van a neve valskinrk na az a tulajdonos. Attól hogy beköltöztök vagy beleültük valamibe az nem a tietek.
2020. ápr. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
85%
6,ne zavarjon, hogy a valaszadók közül kapásból 2 nő mondta, hogy köszöni, van neki is...
2020. ápr. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
68%
Egyik sem. Kit érdekel mije van? Nekem legyen önerőből, engem ennyi érdekel.
2020. ápr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
91%

"Lányok! Mi lenne ha megvenndtek magatoknak a házat is meg az autót is?"


Ugyan miért, mikor a kérdező épp most akar venni nekünk egyet?


Ha azt válaszoljuk, hogy nem érdekel, akkor hazudunk. Ha azt válaszoljuk, hogy fontos, akkor golddiggerek vagyunk. Tök mindegy mit válaszolunk, úgyis mi vagyunk a hibásak.


A kérdező és társai meg lakással és kocsival akar magának jó nőt szerezni, ne rontsd el a bizniszét!

2020. ápr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Nekem is van autóm. :P (5-ös voltam)
2020. ápr. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!