Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarja, hogy edzek mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarja, hogy edzek mert állítólag nem szereti a "nagy" feneket?! Mi baja?

Figyelt kérdés
Mindig is csinos voltam csak régen vékony voltam és alaktalan. Azóta nőiesedtem. Vékony derekam van szélesebb csípővel és kérek a fenekem. 50 kg vagyok. Nem szeretem a pici popsit. Mindennap edzek itthon, saját testsúllyal de ma megszólt a párom, hogy nem akarja ezt mert nagy lesz a popsim és ő azt nem szereti. Egyébként én soha nem bántom, ő 30 évesen sem sportos és nagyon pocakos már most mégsem külső alapján ítélem. Mit gondolsz erről? Ez valami rosszindulat lehet tőle vagy önbizalom hiány vagy tényleg a külsőm számít? De ha az akkor meg nem értem. Szerintem jó az alakom

2020. ápr. 7. 21:12
1 2 3 4
 1/32 Noren1989 ***** válasza:
87%

Nem akarja, hogy rád hajtsanak.

Te vagy a biztonsági, toleráns punci, aki minimál befektetéssel is a kedvében jár.

2020. ápr. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
44%

A párod is tinilány gyerektestekre bukik, az edzettebb, nőiesen kerek forma csak a normálisoknak tetszik.


Sajna ez van, amíg kislányra emlékeztettél, bejöttél neki, most, hogy izmos szedsz fel, kerekebb leszel, már nem. A szépség mindenkinek más.

2020. ápr. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
83%
Fel hogy elhagyod ha meg csinosabb leszel.
2020. ápr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
54%
Mivel ő lusta és elhanyagolt teste van, te meg hozzá képest top csaj vagy, így fél, hogy elveszíthet, hozzáteszem jogosan.
2020. ápr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
8%

Ha szerinted jó az alakod (leírtad), és szerinte is akkor hova edzed magad???

Bennem is felmerült, hogy egy harmadik személynek akarsz megfelelni!

2020. ápr. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 opened paradise ***** válasza:
72%

50 kilóval milyen magas vagy, hogy ehhez már nagy feneket lát?


Lehet tényleg az tetszik neki. Van aki a laposabb fenekű lányokat szereti. De ezt ennél én annyira nem tudom megérteni. Más lenne, ha azt mondaná, hogy már túl nagy a bicepszed.

2020. ápr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
27%

Ha önbizalomhiány, akkor simán mehetnétek együtt edzeni, és akkor ő is jobban nézne ki, ráadásul "minőségi" (ez manapság úgyis nagyon divatos elnevezés) program.


De nem, itt másról lesz szó, lehet neki amolyan fétise a törékeny alkat. Pedig inkább örülne, hogy figyelsz az egészségedre. Meg hogy jól fogsz kinézni idősen is. Jól teszed. Bár jelenleg nincs is nyitva edzőterem, legalábbis a városomban nem.


Ha nyitva lennének - és ha újra nyitnak - akkor megint eljárok én is, csak elmaszkírozom magam, hogy ne ismerjenek fel, nem hiányzik, hogy kinevessenek, kigúnyoljanak. Mondjuk csak évvégéig fog ez menni, utána megint nem lesz rá pénzem. De ez is valami, kevesebb nem leszek tőle (sajnos súlyra sem), csak jobb.

2020. ápr. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Én itthon edzem kedves utolsó 🙂
2020. ápr. 7. 21:44
 9/32 anonim ***** válasza:
4%

#8


ÉS tényleg. Figyelmetlen voltam az olvasással, mea maximus culpa. Kicsit fáradt vagyok.


Nekem az itthoni nem pálya, ha eljárok, ott legalább tuti nem lógok.

2020. ápr. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
81%
Ugyan! Nem az a baj, hogy nem szereti az alakod, hanem hogy ő egy lusta, hájas disznó, és fél, hogy ott hagyod egy sportosabb, jobban kinéző pasiért.
2020. ápr. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!