Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen típusú lànyoknsk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen típusú lànyoknsk jönnek be a nyikhaj fiúk?

Figyelt kérdés

A kérdés a fenti.

Sovány 3gy teremtés vagyok 183 cm magas és olyan 67-68 kiló (fogytam 4-5 kilót, sok a stressz).


Régen ez nem feltétlenül volt probléma, de most már így 22 évesen a nők is többet vàrnak, ahogy látom és nem térzem magam embernek... van barátnőm jelenleg, de zátonyra futott a kapcsolatunk , úgyhogy kipróbáltam a tindert... ŕégen megyegetett vopt is onnan 1-2 csajom, de most... 3 nap alatt EGY MATCHEM SEM VOLT. Nem értem, valaki segítene, nagyon magam alatt vagyok.


2020. ápr. 14. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálad nem a külsőd lesz a szűk keresztmetszet.
2020. ápr. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vannak matcheim, akiknek a fele nem válaszol, a másik fele meg pár üzenet után, de legkésőbb a randi előtt köddé válik. Régen nekem is jobban ment, pedig akkor volt rajtam felesleg. Most vékony vagyok, és nincs sikerem, pedig összességében több like jön össze, de mire megyek vele, ha se egy normális beszélgetést, se egy randit nem lehet összehozni? Ha sikerül is, az tuti, hogy a csaj 10-15 kilóval több lesz, mint a képeken, és csoda, ha egyáltalán felismered élőben! És az a poén, hogy ha el is fogadnád így is, mert nincs jobb, még ő offol le. Hulladék az egész tinder, én már a járvány végét várom, aztán megyek mindenféle programokra ismerkedni, ez a szar meg kuka...
2020. ápr. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, hogy a nyikhaj vékonyt is jelent, de nálunk inkább olyan jelentése van, hogy semmirekellő. Szóval én más kifejezést használnék. :)

Szerintem nem az a gond, hogy sovány és magas vagy, hanem inkább az, hogy nem elég izmos és nincs önbizalmad. Ezt megérzik a nők. Sportolsz?

A Tinder egyébként egy nagy nulla, ne ott mérd le magad.

2020. ápr. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a testalkatod lesz a problémás; vannak olyan nők, akinek kifejezetten a vékony férfiak tetszenek. Tinderen az számít, hogy mennyire "helyes" (szabályos, szimmetrikus) az arcod, illetve ez mennyire megy át képekről.
2020. ápr. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Úgy 18 éves koromig küzdősportokst űztem. Egyébként szokták említeni, hogy nem vagyok csúnya gyerek meg voltsk időszakok, amikor az utcán megettek a szemükkel a lányok, de most valahogy semmi. Nem tudom, az önbizalmammal mindig is voltak problémák
2020. ápr. 14. 16:04
 6/8 anonim ***** válasza:

"Nekem vannak matcheim, akiknek a fele nem válaszol, a másik fele meg pár üzenet után, de legkésőbb a randi előtt köddé válik."


Dettó. Sokra megyek így a matchekkel. Én is vékony vagyok de élőben még sose volt rá panasz, azt mondták jól nézek ki így. Bár egy olyan nővel aki Tinderen bszik visszaírni már csak azért se beszélnék egy szót se élőben, ha véletlen pont összefutnék vele szórakozóhelyen vagy bárhol. Ott rohadjon meg akkor.

2020. ápr. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
Szinte 100%, hogy a megoldás a problémádra az, ha nem csak a fullos nőket, hanem a saját "kategóriádban" lévőket is észreveszed :)
2020. ápr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7: Ez női nyelven annyit jelent, hogy hogyha szép vagy próbálkozz átlagos nőknél, ha átlagos vagy próbálkozz csúnya nőknél, ha csúnya vagy akkor pedig ásd el magad.
2020. ápr. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!