Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jeleit láttad egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jeleit láttad egy páron/személyen hogy nem akar gyereket? Vagy akar nagyon de meddő?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem hogy attól hogy nem akar valaki gyereket szülni/nevelni NEM gyerekes és szeleburdi,de akik gyerekesek komolytalanok a többség nem "nőtt fel ehhez".


Én amit észrevettem gyerektelen 30+ os párokon: össze-vissza nevetgélnek, buliznak, millió haverjuk van akik elsődleges helyet töltenek be az életükben, face insta poszttal ünneplik házikedvenceik szülinapját, úgy viselkednek mint a kamaszok.


Másik hogy vetted észre hogy meddők? Nem kötik az orrunkra de van pár jel..miből lehet észrevenni?



2020. ápr. 17. 02:09
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akar gyereket, szerintem annak nincs jele. Ha akart volna, akkor persze sokszor lesz kicsit helyette háziállata vagy vállal olyan munkát, ahol "gyerekei" lesznek vagy vigyáz a tesója gyerekeire. De hát ez tök normális feldolgozás.

Hogy valaki infantilis marad vagy besavanyodott, mint két véglet, szerintem nem attól függ, hogy van-e gyereke meg akar(t)-e gyereket. És hát a szülők is annyira sokfélék, mint amennyire azelőtt voltak, mielőtt szülők lettek volna. Biztos, hogy hozzájárul az ember személyiségéhez, ha másképp alakul az élete egy ilyen fontos kérdésben, mint ahogy tervezte, vagy mint amiben jól érezné magát. De hát ez is teljesen megérthető. És miért értelmesebb, ha az élete célja a karrier vagy utazgatás mint az, hogy családja legyen? Na meg sokan szeretnék mindegyiket belesűríteni. Nem érdemes egyik oldalt sem elítélni. Te sem tudhatod, mennyire múlik majd az ügyességeden, hogy az álmaid szerint alakuljon az életed, vagy akár nem lesznek-e rossz döntéseid.

2020. máj. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

Tehát 7-8 éve ismersz egy párt akikről tudod higy akartak gyereket és most kiváncsi vagy hogy miért nincs? Szerintem ez egyértelmű. Nem jött össze nekik. Ismerek olyan nőt aki nem kerülte a témát, beszélt róla. De szerintem többségében vannak azok akik nem akarnak erről beszélni, mert nagy kudarcnak élik meg.

Olyanokat is ismerek akiknek azért nincs mert 30 körül végetért egy hosszú kapcsolata és utána már nme jött olyan akivel tudott volna gyereket vállalni. Nekik se ez volt a kedvenc témájuk.

És valóban a legkevesebben vannak azok akik tényleg nem akarnak. Kevés százalékuk vállalja fel, mert sokan elitélik. A legegyszerűbb ha szélesebb körben nem beszélnek róla.

Tehát nem hiszem hogy van ezekre tipikus jel.

Amúgy sokan vannak akik nem azért nem járnak el utazni vagy buliba mert nme akarnak, hanem mert nem tudják kire bízni a gyerekeket, vagy nincs annyi pénzük. De nem azért mert nincs erre igényük. Hogy ennek ellenére miért vállaltak gyereket? Lehet hogy pot ezt a dolgot nem akarták kihagyni az életükben. Másról le tudták mondani, de erről nem akartak.

2020. máj. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ez más téma de nagyon megváltozott a gyakori nálam..gondolom másnál is?- sokkal rosszabb.. De a válaszokat látom köszi.
2020. máj. 13. 15:23
 34/35 A kérdező kommentje:
Azóta sem és az előző 7-8 évben sem esett szó az adott pár gyerekvállalásáról sehol. Csak egyetlen 1x amikor kiderült évek óta..7éve van baba projekt kb de baba nincs.
2020. jún. 6. 13:16
 35/35 A kérdező kommentje:
Azóta se ismerősök sem család nem hozta szóba nekik. 33 évesek.
2020. jún. 6. 13:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!