Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jeleit láttad egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jeleit láttad egy páron/személyen hogy nem akar gyereket? Vagy akar nagyon de meddő?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem hogy attól hogy nem akar valaki gyereket szülni/nevelni NEM gyerekes és szeleburdi,de akik gyerekesek komolytalanok a többség nem "nőtt fel ehhez".


Én amit észrevettem gyerektelen 30+ os párokon: össze-vissza nevetgélnek, buliznak, millió haverjuk van akik elsődleges helyet töltenek be az életükben, face insta poszttal ünneplik házikedvenceik szülinapját, úgy viselkednek mint a kamaszok.


Másik hogy vetted észre hogy meddők? Nem kötik az orrunkra de van pár jel..miből lehet észrevenni?



2020. ápr. 17. 02:09
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
65%
Nagy részük akar de végletekig halogatja... Indokuk hogy 30-as éveik végén 40-es éveik elején még jó kondiban vannak bármilyen páros programhoz pénzük is több van hozzá mint húszas éveikben, tehát a gyerek rondán fogalmazva még akadály volna. Persze azt kockáztatják hogy unokájuknak nézik majd a gyereket vagy végül össze se jön. Egyik ilyen ismerős párnál szerintem viszont gond van a pasassal. Ők 5 éve vannak együtt úgy hogy másfél éve hagytak fel a védekezéssel mondván kibulizták már magukat. A csaj másfél év alatt nem esett teherbe pedig volt már mástól terhes( az a baba elment sajnos). A pasas ugyanakkor korábban 8 évig volt úgy házas hogy hiába dolgoztak annyi ideig trónörökösön, semmi eredmény. Válás után azonban a volt feleség az új pasi kb első lövésétől terhes lett.
2020. ápr. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Én 29-32 éves korom között szeretnék. Eszembe se jutna 38-39 évesen.. Előtte lenne a legegészségesebb.
2020. ápr. 20. 14:35
 23/35 anonim ***** válasza:
76%

A harmadik x-től, ha egy nő gyereket akkar, és egyedülálló akkor szinte megbolondul. Erről nincs kedvem most kisregényt írni. De nem durvábban örült egy ilyen nő, mint egy kapuzárási pánikos pasi.

A kédésed többi részére csak igen hosszan lehetne válaszolni.

2020. ápr. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

23-as igen íígy van!! Nem 1 30+ os nőt láttam kiborulni azon h azonnal gyereket akar akárhonnan..teljes őrület! Tartós kapcsolatban vagy már addigra házasként de minimum stabil élettársként szeretnék én is 29+ évesen szülni. De max 2x. :D


Tudom hogy hosszan lehet csak válaszolni de tegyétek meg ha már elolvasta vki. :D

2020. ápr. 20. 16:33
 25/35 anonim ***** válasza:
90%
Miert kene tudnod, es miert kene megkerdezned emberektol, hogy meddok-e. En egyszeruen megdobbenek.
2020. ápr. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
Én már az elején közlöm ismerkedésnél, hogy nem ez a fő életcélom, mert nem akarok éveket pazarolni olyanra, akinek még igen, hogy utána emiatt történjen a szakítás.
2020. ápr. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a gyerek kérdést már az első körökben meg kell beszélni. Mivel szerintem így normális, ezért sosem kellett jelekből kódfejtenem, hogy a párom vajon mit gondol erről
2020. ápr. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
Köszi
2020. ápr. 27. 15:59
 29/35 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk az a jele annak, hogy nem akarunk, hogy nincs. Aki ismer minket és olyan viszonyban vagyunk, annak meg is mondtuk. Ha valakivel nem vagyunk olyan viszonyban, de indiszkrét és rákérdez, neki is megmondjuk. Mert nekünk így jó. Mi nem bulizunk, sose voltunk buliba járók, de vannak barátaink, akikkel jókat nevetünk. Többségében vannak gyerekeik, akikkel nagyon jól kijövünk, ők is jönnek minden programra, az elejétől így volt. Nem változott a kapcsolatunk, mert néhányuknak gyereke lett. Eleinte, míg kicsik voltak, főleg mi mentünk hozzájuk, a programokat a gyerekek alvás és evés idejéhez igazítottuk, most is inkább hozzájuk igazodunk, de ez nekünk nem probléma. Szoktunk rájuk vigyázni a szüleik nélkúl is. Abszolút nem téma, kinek van, kinek nincs gyereke. Akiről tudom,hogy meddő, azt tőle magától tudom, mert elmondta, mivel én életemben nem firtattam senki gyerekvállalását. Aki közel áll hozzám és küzdött ezzel, elmondta, megtisztelt a bizalmával egy számára nehéz helyzetben. Szerencsére 3 ilyen párnak is lett azóta gyereke. Az ismeretségi körünkben nem tudok más párról, akik szándékosan nem vállaltak gyereket. Olyat többet is ismerek, nálunk fiatalabbakat is, ahol szeretnének, de eddig nem jött össze. Mi soha nem akartunk gyereket, de szerintem ez viszonylag ritka. Én 37 éves vagyok, a férjem 45.
2020. ápr. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennek nincsenek jelei. Nem hiszem, hogy rajtam bárki idegen látná, hogy nem akarok gyereket. Az ismerősök, barátok, rokonok tudják, mert megmondtam, nem titok. Sajnos sok ember egyszerűen képtelen felfogni és elfogadni, hogy nem mindenki akar gyereket. Volt olyan, aki megkérdezte, hogy utálom a gyerekeket? Nem, egyáltalán nem utálom a gyerekeket, (sőt, hosszú évekig én voltam az egész család bébiszittere) egyszerűen csak nem vágyok sajátra. Ugyanakkor sok olyan nővel találkoztam már, akin láttam, hogy valójában nem vágyott az anyaságra és csak teher a gyerek, de a társadalmi/családi nyomás hatására szült. Ez sem a gyereknek, sem a szülőnek nem jó. Szerintem sok nő nem akar gyereket, de a férfiakkal ellentétben kevesen vannak, akik ezt fel is merik vállalni, mert saját tapasztalatból tudom, hogy sokan ítélkeznek az ember felett. Én is megkaptam már, hogy nincs semmi értelme az életemnek, ha nincs gyerekem. 32N
2020. máj. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!