Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan nő, akit nem zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő, akit nem zavar a néha morbidan meghökkentő gonoszkodás?

Figyelt kérdés
Ismeretlenekkel nyilván nem gyakorlom ezt, de az egyik szórakozásom az, hogy élvezettel nézem, amikor valaki meghökken vagy szörnyülködik egy-egy sötét beszólásomon, és persze nem napi 24 órában tolom, csak amikor gonosz lehetek egy kicsit. Egyszer pl. egy lány megjegyezte, hogy szépek a szemeim, én meg mondtam neki, hogy tudom, mert már a hollók is nagyon nézegették őket, és ha szeretné, akkor ő is kiszedheti, és formalinos üvegbe teheti őket, hogy legyen mit nézegetnie. Vagy pl. kipróbálnám ezt a bókot egy lánynál, hogy "Finom puha a bőröd. Szívesen befedném vele a kedvenc könyveimet". Mondom, vadidegennel nyilván nem csinálok ilyet, csak azzal, aki már ismerek, és tudja, hogy szeretek ilyesmivel szórakozni. (Tudom, itt mindenki ki fog kiáltani betegnek, különösebben nem izgat, mások is mondtak már rám mindenfélét, úgyhogy megszoktam.) Van olyan, akit nem zavar a dolog? Az elmebajosok és a hullák kivételével...

2020. ápr. 17. 18:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Watch out, we have a mad scientist here.
2020. ápr. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
82%
Nem bánná a tisztelt tesztelő tudós úr, ha hófehér bőrét ponyvaként kiterítve, arra testének csontváz maradványát ráhelyezve mélyrepülést nyerne a Gellért-hegyről?
2020. ápr. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Milyen élet lehet az, ahol csupán ennyi emberi kapcsolata van az olyanoknak, mint a kérdező. Szomorú, nagyon szomorú.
2020. ápr. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, ha cserébe megrághatom a szemeidet.
2020. ápr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
14%
Ahogy minden egyebet, a humort is a férfi kinézetétől függően ítélik meg a nőt. Ha jól nézel ki, nevetnek a leggagyibb poénjaidon is. Ha nem, akkor lehetsz egy Woody Allen, akkor sem fognak nekik tetszeni a vicceid.
2020. ápr. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Én bírom a humort, a morbidot is, de a példának felhozott formalinos üveges nekem már nagyon szájbarágós. Tudod, mint amikor mondanak egy viccet, ami amúgy tényleg humoros, de elkezdik megmagyarázni, és úgy már inkább kínos, mint vicces.
2020. ápr. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
#8: nem tűnt még fel neked, hogy ez egy troll topik?
2020. ápr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szájbarágós a "humorod". Szóval nem igazán lehet humornak nevezni, inkább olyan "stréber de nem túl okos gyerek fejtegeti a világ dolgait és mindenkit lefáraszt az osztályban" beszólásoknak tűnnek.
2020. júl. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!