Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az aki engem bántott, az mást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az aki engem bántott, az mást is fog?

Figyelt kérdés
Engem az exem többször is megbántott. Az exeiről illetve más nőkről beszélt is előttem, amitől én még kevesebbnek éreztem magam. Testileg is bántott, bár nem konkrét ütésről van szó. De hogy szakított velem, és látom milyen boldog az új barátnőjével, akivel már élettársak, elbizonytalanodom, hogy csak rajtam nézhetnek át az emberek.
2020. ápr. 26. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Sanszos, bár nem törvényszerű. Vannak emberek, akik egymás idegeire mennek. Lehet, hogy mással harmonikusabb kapcsolata lesz, esetleg neked is.
2020. ápr. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Az exem hasonlóan viselkedett velem,mint a tiéd. Igazi patkány jelleme van. Mikor végre megszabadultam tőle összejött egy nagyon aranyos, kedvesnek tünő lánnyal és amikor láttam a sok boldog közös képet meg, hogy a lány rajongásig odáig van érte bennem is felmerült, hogy nem is a sráccal volt a gond,hanem velem. Aztán teljesen véletlenül megismertem a csaj húgát (munkatársak lettünk) és elmesélte,hogy szegény tesójával nagyobb gyökér a srác, mint velem volt, csak a nővére naiv és túl szerelmes ahhoz,hogy tegyen ellene. Már 4 éve elnéz neki mindent, pedig konkrétan bántalmazza, igaz főleg verbálisan. Ezek alapján én azt gondolom, hogy kutyából nem lesz szalonna. Biztos van kivétel is,de nagyon ritka lehet.
2020. ápr. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

A bomba x idő múlva robbanni fog 75%az esély rá! Viszont 25% esély van arra is,sajnálom ha még én is odavágok az alacsony önbecsülésednek;( hogy te veled volt a gond. Vagy csak nagyon nem illetetek össze. Volt egy olyan kapcdolatom,amikor a lány egyszerűen nem az volt akit megismertem,döbbenet tehetetlen düh uralkodott el rajtam,nem bántottam bár éreztem hogy ez az egész belülröl mar szét. Van aki kicsit agresszívebb ott ez tehetetlen düh fizikai bántalmazásba megy át.

Mással látszat boldog. Lány becsicskúl neki, vannak uralkodó pasik megmondják mibe járj,kikkel barátkozz,vedd mély torokra,engedd popsiba, szolgáld ki őket... lehet a lány olyan akivel "boldog".

2020. ápr. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%
Hasonlokat elek at mint te. Csak most az uj baratno szerepeben
2020. ápr. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2020. ápr. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az emberek nem néznek át rajtad!

Honnan veszed ezt?

Az agrresszivitás alkati kérdés, akiben erős, abban erős is marad, ezért jobb, hogy lelépett.

Én még vissza se vágtam, néhány indulatos levélen kívül, pedig két nő is nagyon ocsmány módon át__szott.

Az ezekkel való példálózás meg nem a szerelem jele ám!

2020. ápr. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!