Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítélik el azokat, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el azokat, akik nem szeretik a kövér nőket, és miért tolják őket annyira?

Figyelt kérdés

Például ezen az oldalon is mindig le vannak pontozva azok, akik megjegyzik, hogy nem tetszenek nekik a kövér nők. De a média is mindent megtesz annak érdekében, hogy ott reklámozza őket, ahogy tudja - ott van az imádott, bálnatestű Ashley Graham, aki szereti mutogatni a retusálatlan képein a hájas, stirás, narancsbőrös testét. Az meg már divattá vált, hogy folyamatosan szidják a jól kinéző vékony modelleket. Nem is értem, hogy számos nő miért aggódik az alakja miatt, hiszen ma divat dagadtnak lenni. Számos perverz pasi van, aki imádja, hogy a hatalmas elefántseggű, lógó mellű nőket kefélheti, akiket én bottal se piszkálnék most már meg.


Mindenz érthető, de akkor miért ítélik el azokat, akiknek a kövér nők nem jönnek be?


2020. máj. 6. 07:36
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
34%
Mert külső alapján válogatni csak a nőknek van joguk. Ha egy nő csak a magas, izmos férfiakat tekinti embernek, akkor hadd döntse már el ő, hogy ki tetszik neki. Ha egy férfi nem hajlandó összejönni egy 120 kilós nővel, az viszont felszínes disznó. Nem értem, mi a problémád :)
2020. máj. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
77%

Veled sem az a baj, hogy nem szereted, hanem ahogy viszonyulsz hozzá. Olyan korlátol vagy, mint egy lépcsőház. Normális férfi így nem beszél másik emberről, ráadásul még a férfiakat is leperverzezted, akinek tetszenek.

(Igen nő vagyok és 57 kg)

2020. máj. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
83%

Én azt látom, hogy nem azok a válaszok vannak lepontozva, hogy "bocs, de nekem a vékony nők az eseteim" hanem az ilyen undorító válaszok, ahol lekocázzák, zsírdisznózzák, vagy ahol egy enyhe túlsúlyt is rögtön hájas disznónak neveznek. Aztán az olyan válaszok, amik sztereotipizálják a kövér nőket, hogy ilyen nagyhangú, erőszakos, nyomulós nők, pedig ez nem igaz, vannak ilyenek is és olyanok is, pont mint a vékonyak között.


A modelleket sem mindenki szidja, de nagyon torz mintát közvetítenek, hiszen sokan közülük anorexiások és rengeteg fiatal lányt kergetett és kerget a mai napig anorexiába, bulimiába ennek az ideálnak a hajszolása. A szépségipar ugyanis könyörtelenül kihasználja a nőknek azt a vágyát, hogy minél jobban megközelítsék a szépség ideált.


A valódi minta amit követni kéne, a sportos, egészséges test, nem baj ha van rajta egy pici felesleg, de fenntartható életmóddal elérhető legyen. Ez lenne a minta.


A férfiak ízlése meg mindig is változott, én azt látom, hogy az az egy-két pasi akinek a telt jön be, ugyanúgy le van itt pontozva. Pedig ugye ízlésekről vitatkozni...

2020. máj. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
88%

Én azt figyeltem meg, hogy leginkább akkor pontosnak le ezért, ha a véleményed nyersen vagy sértő, lekezelő módon írod le.


Egyébként alapvetően még mindig sokkal negatívabb azok megítélése, akik a túlsúlyos nőket kedvelik. Arról nem is beszélve, hogy a kövér nőket továbbra is jóval több negatív impulzus éri. Elég a te hozzászólásodat megnézni, mert itt is számos sértő megjegyzést teszel, amelyek teljesenen feleslegesek az üzeneted lényegi gondolatának tekintetben.


Egyébként az tény, hogy a body positivity, elég negatív irányt vett, ami különösen Amerikára igaz. Az kifejezetten káros, amikor kórosan elhízott személyek hirdetik azt, hogy a testsúlytól függetlenül lehet valaki egészséges. Ellenben abban semmi rossz nincs, ha nem teszünk senkire rosszindulatú megjegyzéseket a súlyuk miatt, függetlenül attól, hogy sovány, kövér vagy bármilyen más alkata van.


Persze előfordulhat, hogy értelmes vélemény ellenére is lepontoznak, de ezzel nem lehet mit kezdeni, hidd el, hogy engem is pontozták le azért régebben, mert le mertem írni, hogy számomra egy túlsúlyos nő is vonzó, sőt jobban is tetszik. Ellenben továbbra is tartom, hogy a szépség nem súly függvénye, legalábbis nem az én szememben, minden alkatban lehet valami vonzót találni.

2020. máj. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
34%

Most hangos kisebbség időszakát éljük.

A többség le..rja ezt. Nem érdekli sem a gender, sem a "kövér", sem pedig az "egyenlőtlenség" "probléma". Ezek ilyen látszat dolgok, hogy tudjanak min felháborodni, mert van akinek kell a feszültség. Ha nekem a vékony lányok, vagy a szakállas lányok tetszenek nem fog érdekelni mivel teszik őket oda...


Amúgy probléma ezzel az, hogy minél inkább erőltetik ezeket a hülyeségeket, a normális emberek annál inkább megutálják mert hiába nem érdekli az orra alá van tolva, de sajnos a leghangosabb emberek a legkorlátoltabbak szellemi képesség terén.

2020. máj. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
47%

A GYK tele van nőt csak képen látott srácokkal, akik két okból tolják a témát:


- azt hiszik, hogy az ilyen nő könnyebben megkapható, így próbálkoznak, hátha bejön.



- leginkább csak fotón láttak plus size modellekről képeket, ahol a csaj mindig úgy néz ki, mint egy sportos nő, csak kicsit vaskosabb. Sehol egy hurka, sehol a zsíros ragyák, tökéletes, feszes csajok egy számmal nagyobb méretben. Így aztán azt hiszik, hogy az átlag molett nők is pont ilyenek, aztán jön a hatalmas meglepetés, ha mégis kifognak egyet.

2020. máj. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
92%
Az alpári fröcsögő bunkóságot pontozzák le és azt hogyha valaki a sajàt vélemènyét abszolút igazságkènt rà akarja erőltetni másokra és hőbörög hogy pedig neki van igaza.Pedig az ő vélemènye is ugyanannyit ér mint a másoké. Semmivel sem különb. Ennek a korlátolt ostoba visszataszító embertípusnak a mintapéldánya vagy kérdező.☺️
2020. máj. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
28%

Tévedés, nemcsak azok válaszát pontozzák le, akiké trágár, esetleg nem köntörfalazva írják le az igazságot.

Pl. engem is folyamatosan leszavaznak, mikor szépen, egyértelműen, nem durván kijelentem, hogy a kövérség nem jó, egészségtelen, esztétikailag se szép, rengeteg betegséget hordoz magában, jobb lenne lefogyni és nem hazánk kövérségi statisztikáját növelni..stb. ugyanakkor mindig odaírom, hogy a szépség mindenkinél mást jelent, és a betegség miatti hízás és fogyás mindig külön kategóriát képvisel.


Magyarország Európa legelhízottabb országa, rengeteg az önző, irigy, féltékeny, egoista, rosszindulatú ember. Mindenki képes a változásra, ha akarná, de sokan a könnyebbik utat, a sírást és a kifogások keresését választja. Aztán meg pl. itt hőbörög, ha ellent merünk neki mondani.


Itt van most pl. ez a vírus. Senki nem azzal foglalkozik, hogy hogyan erősítsük az immunrendszerünket, hogy több vitamint, gyümölcsöt, zöldséget fogyasszunk, nem.. a legegyszerűbb felvenni a maszkot és a kesztyűt. A szezonális influenza és ez is cseppfertőzéssel terjed, de érdekes a szezonálisnál mégse kell se kesztyű, se maszk. És kevés ember az, aki az immunrendszerét erősíti és sportol.

2020. máj. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
12%
Engem nem érdekel, ha lepontoznak. Nem szeretem a kövér nőket. Van 1-2 husis, akoket bármikor megfarkalnék, de 99%-uk irritáló emberileg is, hát még megjelenésre. Nem vonzó egy kövér test. Pár hónapja nyomult rám egy nő, eléggé töltött galamb volt, és amikor megfogtam a seggét, nem tudtam hol fog véget érni. Nem állt fel rá a farkam, mondtam inkább legyünk barátok. 🙃🙃🙃
2020. máj. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
80%

#8 Ennek a kioktató stílusod lehet az oka. Ha egy nő szereti a testét és jól érzi magát 65 kilósan,akkor nincs szüksége arra, hogy felhívd a figyelmét, hogy hazánk hányadik legelhízottabb ország.

És sokan rendszeres sport mellett is túlsúlyosak kissé, nincs kedvük saláta levélen élni. Ha mi elfogadjuk a párunkat pocakkal, akkor mi is elvárhatónak érezzük, ha pár kiló túlsúlyt elfogadnak rajtunk.

2020. máj. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!