Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítélik el azokat, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el azokat, akik nem szeretik a kövér nőket, és miért tolják őket annyira?

Figyelt kérdés

Például ezen az oldalon is mindig le vannak pontozva azok, akik megjegyzik, hogy nem tetszenek nekik a kövér nők. De a média is mindent megtesz annak érdekében, hogy ott reklámozza őket, ahogy tudja - ott van az imádott, bálnatestű Ashley Graham, aki szereti mutogatni a retusálatlan képein a hájas, stirás, narancsbőrös testét. Az meg már divattá vált, hogy folyamatosan szidják a jól kinéző vékony modelleket. Nem is értem, hogy számos nő miért aggódik az alakja miatt, hiszen ma divat dagadtnak lenni. Számos perverz pasi van, aki imádja, hogy a hatalmas elefántseggű, lógó mellű nőket kefélheti, akiket én bottal se piszkálnék most már meg.


Mindenz érthető, de akkor miért ítélik el azokat, akiknek a kövér nők nem jönnek be?


2020. máj. 6. 07:36
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
46%

Mert a pc mozgalom nem egyenlőséget vagy ilyesmit akar, csak lenyomni a női és kisebbségi többletjogokat az emberek torkán.

Nekem bejönnek a teltebb nők, de az már vicc kategória, hogy bármilyen igénytelen és dagadt nőt modellnek kell kikiáltani, ha ő úgy akarja.

2020. máj. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:

"Kérdező, gusztustalan a stílusod, és látszik, hogy csak provokálni akarsz. Nem állítják a 100 kilós nőket a kislányok elé példának, nem is látni ilyet sehol."


De miért akarnék provokálni? Semmi okom nincs rá. A stílusom nem gusztustalan, hanem szókimondó. Az, hogy te egy konzervatív alak vagy, aki gyűlöli a kritikát, nem az én bajom.


A példamutatás pedig mindig - vagy az esetek többségében - burkolt. Senkit sem állítanak senki elé. Ha ha valaki pozitívumként állít be valakit, és cikket ír róla, az már egy bizonyos értelemben példamutatás.

2020. máj. 6. 12:34
 33/43 anonim ***** válasza:
96%
Ezeket a primitív kérdéseket hangulatkeltési céllal írják, az is hülye aki komolyan veszi és értelmesen válaszol rá...
2020. máj. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
Azért az kicsit vicces, hogy amikor jön valami férfiakat negatívan feltüntető kérdés, hogy mondjuk a férfiak között mennyivel több az éretlen, akkor lelkesen válaszolgatnak a nők, de fordított esetben már egyből provokáció a kérdés.
2020. máj. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:

"Attól, hogy mondjuk nem szeretem a countryzenét még nem hőzöngök, hogy tilcsák be, ne is létezzen és a qrva anyját minden rossz ízlésű hülyének, aki szereti, hanem simán elfogadom, hogy létezik és figyelmen kívül hagyom, hallgatok helyette olyasmit, ami nekem tetszik."


Ezt teszem én is, hiszen nem azzal töltöm az időm, hogy a kövér nőket, meg azokat szidom, akit nem szeretek. Viszont véleményt nyilvánítok. És szerintem egy normális ember ki meri mondani azt, ami szerinte nem oké. Aki káromkodik, az őszintébb, az tény. Bár én ebben a topikban igyekszem kerülni a trágár beszédet.


A kereszténység találta ki azt a hülyeséget, hogy mindenkit tisztelni kell, (vagy legalábbis terjesztette), ami az európai kultúrában is megjelenik. Remélem nem gáz, ha ateistaként nem követem ezt a marhaságot, hanem kimondok azt, amit gondolok.

2020. máj. 6. 12:44
 36/43 A kérdező kommentje:

#34


Nem, azért írtam ki ezt a kérdést, mert ami bennem volt, azt meg akartam osztani.


Aki erre nem kíváncsi, annak nem kötelező ebbe a topikba jönni. Mehetsz azokba is, amiket ismerkedési céllal nyitottak, ott MINDEN nő feneke ki van nyalva.


Az jöjjön ide, akit érdekel a téma. Akit nem, az ne írjon. Ennyi.

2020. máj. 6. 12:49
 37/43 anonim ***** válasza:
92%

Magyarán szólva, aki nem ért veled együtt, az ne válaszoljon. Ezzel (is) nagyjából megmutattad az értelmi szintedet.

Aki meg előtte azon sipákolt, hogy a nőket nem lehet kritizálni, ja tényleg, a kérdező miért nem azon háborog, hogy a kövér férfiakat sztárolják? Hogy 100 kiló alatt nem ember stb? Az nem fáj neki?

Áh, gyász vagy bátya.

2020. máj. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%

"Bár én ebben a topikban igyekszem kerülni a trágár beszédet."


"hatalmas elefántseggű, lógó mellű nőket"


Egy kis ellentmondás.

2020. máj. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:

Tesó! Lehet ide írni, sőt még kritizálni is engem.


De akit idegesít az egész, az minek hergeli magát azzal, hogy itt dekkol?


Az elefántseggű, lógó mellű meg mióta trágár kifejezés? Ez inkább gúnyosabb, erősebb megjegyzés. De nem trágár, hanem határeset.

2020. máj. 6. 13:11
 40/43 anonim ***** válasza:
100%

"Ezt teszem én is, hiszen nem azzal töltöm az időm, hogy a kövér nőket, meg azokat szidom, akit nem szeretek."



"ott van az imádott, bálnatestű Ashley Graham, aki szereti mutogatni a retusálatlan képein a hájas, stirás, narancsbőrös testét"

"Számos perverz pasi van, aki imádja, hogy a hatalmas elefántseggű, lógó mellű nőket kefélheti, akiket én bottal se piszkálnék most már meg."

"Ezeket a nőket negatív példaként kellene mutogatni. Azok a pasik, akik ezekre buknak, hülyék."

"Gondolom, annyira toleráns vagy, hogy még jó étvágyat is kívánnál annak a 120 kilós hájpacni nőnek, aki két kézzel tömi magába a hamburgert a mekiben."

2020. máj. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!