Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítélik el azokat, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el azokat, akik nem szeretik a kövér nőket, és miért tolják őket annyira?

Figyelt kérdés

Például ezen az oldalon is mindig le vannak pontozva azok, akik megjegyzik, hogy nem tetszenek nekik a kövér nők. De a média is mindent megtesz annak érdekében, hogy ott reklámozza őket, ahogy tudja - ott van az imádott, bálnatestű Ashley Graham, aki szereti mutogatni a retusálatlan képein a hájas, stirás, narancsbőrös testét. Az meg már divattá vált, hogy folyamatosan szidják a jól kinéző vékony modelleket. Nem is értem, hogy számos nő miért aggódik az alakja miatt, hiszen ma divat dagadtnak lenni. Számos perverz pasi van, aki imádja, hogy a hatalmas elefántseggű, lógó mellű nőket kefélheti, akiket én bottal se piszkálnék most már meg.


Mindenz érthető, de akkor miért ítélik el azokat, akiknek a kövér nők nem jönnek be?


2020. máj. 6. 07:36
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
100%
Túl könnyű préda a kérdező, nagyképű és ostoba, mi meg komolyan vesszük és még próbálunk rámutatni, miben hibás az eszmefuttatása. Szerintem egyszerűbb ráhagyni. Ja, mindenki magából indul ki, engem nem mérgesít fel a hülyeséged, csak szomorú, hogy emberek ennyire képtelenek belátásra stb.
2020. máj. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
26%

Első válaszoló jól leírta.


Amúgy én azt látom, hogy azokat szólják le inkább, akik megmondják - stílustól függetlenül - hogy ők a vékony lányokat szeretik.


Nők büntetlenül kiírhatnak a Tinderre olyan dolgokat, hogy a férfi legyen X centi magas, sportos stb.

De ha egy férfi kiírja, hogy a lány legyen vékony, legyen legalább C kosaras melle, akkor meg micsoda hímsoviniszta disznó.

2020. máj. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem azokat ítéljük el, akinek van preferenciája, és abba a kövér nők nem esnek bele, hanem azokat, akik aktívan gyűlölködnek a kövér nőkre, vagy megjegyzéseket tesznek rá, vagy jobban tudják, mit kéne csinálniuk.
2020. máj. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!