Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítélik el azokat, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el azokat, akik nem szeretik a kövér nőket, és miért tolják őket annyira?

Figyelt kérdés

Például ezen az oldalon is mindig le vannak pontozva azok, akik megjegyzik, hogy nem tetszenek nekik a kövér nők. De a média is mindent megtesz annak érdekében, hogy ott reklámozza őket, ahogy tudja - ott van az imádott, bálnatestű Ashley Graham, aki szereti mutogatni a retusálatlan képein a hájas, stirás, narancsbőrös testét. Az meg már divattá vált, hogy folyamatosan szidják a jól kinéző vékony modelleket. Nem is értem, hogy számos nő miért aggódik az alakja miatt, hiszen ma divat dagadtnak lenni. Számos perverz pasi van, aki imádja, hogy a hatalmas elefántseggű, lógó mellű nőket kefélheti, akiket én bottal se piszkálnék most már meg.


Mindenz érthető, de akkor miért ítélik el azokat, akiknek a kövér nők nem jönnek be?


2020. máj. 6. 07:36
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
12%

#10

Mi kioktató stílus volt a szövegemben? Ember, csak az igazat írtam le, amit bármelyik hírportálon megtalálhatsz!


Na, de ez is tipikus magyar mentalitás: dugjuk a fejünket a homokba, még véletlenül se nézzünk szembe az igazsággal, mert az fájdalmas.

2020. máj. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:

"Én azt figyeltem meg, hogy leginkább akkor pontosnak le ezért, ha a véleményed nyersen vagy sértő, lekezelő módon írod le."


Nézd, igyekszem mindenkivel rendesnek lenni, de azt gondolom, a nyers véleménykifejezésnek van időknént alapja. Ha egy nő hormonális okok miatt hízik meg, biztos, hogy nem fogok gúnyolódni rajta.


Viszont ha azért teszi ezt, mert zabál, akkor van helye a gúnyolódásnak. Egy fiatal nőnek ugyanis - önmagához képest - jól kell kinézni. Legalabbis mellettem mindenképpen, mivel ambiciókkal teli pasas vagyok, az élet minden területén. Én is figyelek magamra. Ügyelek az étkezésemre, mivel 25 év felett már könnyebben hízik az ember, és nehezebben fogy le. Az is megvan hatarozva, hogy milyen testet akarok, és bizony nem sajnálom a pénzt sportszereket, kondibérletet venni, ha úgy van.


Graham feltehetően olyan alkat, szóval vele nem lehet csinálni, sosem lesz vékony. Oké, hogy elfogadta ezt, de amikor szándékosan olyan képeket tesz ki, amivel a dagadtságát hangsúlyozza, és ezt pozitív példaként hozzák, az NAGYON NEM JÓ. Ráadasul igazságtalan is. Hiszen ennyi erővel egy tökéletes alakú nő miért ne tegye ki a seggét, mellét, amikor az szebb látvány?

2020. máj. 6. 09:24
 13/43 anonim ***** válasza:
78%

Ugyanezt ismételgeted mindenhol, felismerem a szavaidat. Ráadásul minden portálon megtalálható, unalmas közhely, igazad van.

A maszkos szövegedből az látszik, hogy ehhez sem értesz, miért kell. Talán pont azért, mert rajtam az erős immunrendszerem miatt átmegy a vírus és nem tudom, hogy egy köhintéssel fertőzök.


Én nem dugom homokba a fejem, heti négyszer edzek elég keményen, nem szoktam hülyeségeket rágcsálni, mégis van rajtam fölösleg. És nincs szükségem arra, hogy valaki ezeket az unalmas közhelyeket hatvanadszorra is odaböfögje valahova, mint egy kivénhedt tanárbácsi, akinél megakadt a lemez. Ennek ellenére nem szoktalak lepontozni, csak azokat, akik gyalázkodnak, meg akik olyan hülyeségekkel jönnek, hogy Auswitcban bezzeg nem volt kövér ember.

2020. máj. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:

"Ugyanezt ismételgeted mindenhol, felismerem a szavaidat."


Akkor ezt most nagyon benézted, ugyanis összekeversz valakivel. Feltehetően más is hasonló véleményen van, mint én. Ezt a kérdést máshol sosem írtam ki. Annyira azért nem érdekel a téma.

2020. máj. 6. 09:29
 15/43 anonim ***** válasza:
12%

Az itteni válaszolók jelentős része nő.


Ők védik a kövér nőket, a terhes anyákat, ők szidják a szeretőket, a prostizókat, ők sipítoznak, hogy a 35+ -os férfi vénember, és ők pedofiloznak, ha valaki megkíván egy tinit.

2020. máj. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
53%
65 kg mióta túlsúlyos egy nőben? Jó, mondjuk, ha 158 centi, akkor igen. De egy átlagos 165-168 cm nőhöz tökély a 65 kg.
2020. máj. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
33%
Nyugi, az ilyen kérdés alatt még azokat a nőket is lepontozzák, akik segíteni akarnak nekik. :D
2020. máj. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
73%

"hogy a hatalmas elefántseggű, lógó mellű nőket "


Ezért.

2020. máj. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
83%
Nőként is kiakadok ezen. Hogy lehet valamit támogatni ami egészségtelen? És itt nem a 70 kilós nőkről beszélek, hanem amikor a 90-100kg-soknak mossák az agyukat, hogy fogadják el magukat. Ne, ne fogadják el a beteg testet, mert komoly következményei lesznek. De egyáltalán nem támogatom a másik végletet sem, akik már szinte megalázzák őket.
2020. máj. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
31%

GYIK, főleg ez a kategória, tele van kiéhezett, szexmániás pasikkal, akik bármit megfektetnének. Ezzel a viselkedéssel próbálnak imponálni a nőknek; hátha megszánják őket és lesz szex.


A túlsúly csak addig tűnhet vonzónak, amíg nem kell közvetlen közelről átélned, hogy mivel jár. Folyamatos ízületi fájdalom, mozgáskoordiánciós problémák, cukorbetegség, szívproblémák, vérnyomás problémák, stb.

Az anorexia sem jobb természetesen.


A média meg mindig a kisebbségnek szól. Nyomják az LGBT kampányt (most, hogy a szimpla homoszexualitás már lerágott csont), a túlsúlyt, meg minden egyéb réteg csoportot.

Lényeg, hogy ellenszenves témákat választanak, hogy az átlag ember figyelmét felkeltsék. Negatív reklám is reklám elvégre.

2020. máj. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!