Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mutathatnám meg én is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mutathatnám meg én is vagyok valaki, nem csak egy senki?

Figyelt kérdés
Sok csalódás ért már az életben, én unom hogy mindig csak én maradok lent. Az exeim is nyertek velem szemben, bár nem tudom mit mutathatnék meg akár bárkinek is, ha ők azóta már olyan jól jártak, hogy mással boldogak.
2020. máj. 6. 13:27
 1/3 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
97%

Én nem is tudtam, hogy ez egy verseny...

Legtöbbször az emberek, ha szakítanak, utána kb totál megszűnik a kapcsolat a felek között. Sose értettem, miért jó azt mutogatni, hogy szakítás után fhú de hyperbe nyomjuk a teret is. Minek jó ez? Csak a kis egódat fényezni...ez olyan szánalmas.

Inkább éld az életed, és legyél egy átlagos alak, mert így soha többé nem fog senki szeretni, ha savanyú pöts maradsz. És gondolkozz, miért voltak amúgy szakítások a múltadban...

2020. máj. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
Már hiányoztál.. Valaki tiltsa már ki innen, a hatodik regisztrációjával játssza itt a kretént.
2020. máj. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
90%

Nem mutogatni kell, hanem annak lenni. Meg amúgy is, mit jelent az, hogy valaki "valaki"??

Ne szánalmaskodjunk már...

2020. máj. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!