Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyabb férfiak! Fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyabb férfiak! Fiatalabb lányokkal mennyire mernétek belevágni egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés

20 évesen nem mondom azt, hogy mindent tapasztaltam már de nem vagyok kezdő. Tanulok, mellette ha tudok dolgozok is, más vagyok mint a többi velem egykorú lány. Szeretem ha egy férfi tényleg férfi és felnézhetek rá, sajnos 23-24 éveseknél ezt az érzést nem igazán tapasztalom. Komolyabb kapcsolat mennyire lenne normális akár 25-30 év felettivel?

Tudom hogy a társadalom reakciója vegyes mindenféle kapcsolatban, de most akár hasonló kapcsolatok érdekelnek. Meddig jutottatok el?



2020. máj. 7. 22:36
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Ez csak rajtad és a párodon múlik. Nem kell másokkal törődni.
2020. máj. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 Noren1989 ***** válasza:
47%

30évesként volt néhány ilyen kapcsolatom.

Nem zártam őket pozitv tapasztalatokkal.


A helyzet az, hogy eléggé meg kellene ismernem a jelentkező csajszit, hogy elhigyjem, megvan benne minden, amit keresek.


A legutóbbi ilyen kapcsolatom 3 évig tartott. Ennyi időbe tellett belátnom, hogy az a 20éves lány igazából, szociálisan mégcsak 15.

2020. máj. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
24%
Bár én 23 vagyok de minimum 17 évessel is összejönnék ha tetszik és jól kijövünk. De szerintem 30 évesen is lazán összejönnél 20 évessel. Alapvetően komoly vagyok már most is én úgy hiszem, de ha van hely a bohóckodásra akkor én sem tántorodok meg.
2020. máj. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
47%

Ugyan nő vagyok, de a párom 7 évvel idősebb nálam, és 19 voltam mikor összejöttünk.

Az én környezetemben már gimnáziumban is az volt az átlag, hogy a lányoknak jó pár évvel idősebb barátjuk volt. Pont azért, mert a fiúk később lesznek férfiak, mint a lányok nők.

Szerintem egyáltalán nem túl nagy korkülönbség az, amit felvetettél, simán vevők lehetnek rád az idősebb férfiak.

2020. máj. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Hát jelenleg nincs senkim, úgyhogy nincs konkrét kor, csak mégis érdekelne hogy mi lenne az elfogadható határ 😅
2020. máj. 7. 22:56
 6/31 anonim ***** válasza:
45%
Tapasztalatból mondom, hogy az ilyen kapcsolatokban nem a lánnyal van a gond, hanem a kretén barátaival, meg a gyökér, proli szüleivel.
2020. máj. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
87%

25 éves tökéletes hozzád, 30 éves még esetleg, ha későn érő típus.

Én 35 vagyok, eddig 10 év különbséggel volt a legfiatalabb próbálkozásom. Gyerekesnek éreztem őt, pedig azt gondolta magáról, hogy érett, komoly nő.

Én már nem próbálkozok ekkora különbséggel.


F

2020. máj. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
39%

Soha nem érdekelt a korkülönbség, sem mások véleménye. Volt komolynak ígérkező kapcsolatom fiatal lánnyal.

40-es F.

2020. máj. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
26%
Fiatalabb lánnyal simán belemennék komolyabba, ha ő is komoly. Az viszont nem komoly, aki előadja, hogy az ő korosztályában vagy 1-2 évvel felette nem talál normális társat. Ilyet csak magukat komolynak valló, de még tiniszinten megrekedt csajoktól hallani csak.
2020. máj. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
39%

#9

3-mas vagyok

Nekem eddig egy barátnőm volt és ő 2 évvel volt fiatalabb nálam. Ő is úgy gondolta hogy a korához képest komoly és érett. Az igaz hogy határozott volt és ha célja volt azt próbálta mindenképpen elérni kitartóan, ezt aláírom, de minden más téren, főleg a kapcsolat terén írtózatosan gyerekes volt szóval lehet van benne valami.

2020. máj. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!