Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt bunkóságnak, vagy magabizt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt bunkóságnak, vagy magabiztosságnak veszitek ti nők?

Figyelt kérdés

Adott egy rendezvény, vagy egy bevásárlóközpont, vagy egy hivatal, ...mindegy is.

Te, mint nő, vendég/ügyfél vagy ott.

Odamész egy anyagilag és társadalmilag alacsonyabb pozícióban lévő, nálad fiatalabb férfihez/fiúhoz, aki ott dolgozik. Pl.: őr, pincér, sofőr,...

A férfi nem bunkón, de észrevehetően végigmér és mosolyog, láthatóan tetszik neki amit lát.

Megkérdezed, hogy tudna-e segíteni...és mielőtt befejeznéd a mondatot, ő már nyugodt, de határozott hanglejtéssel rávágja, hogy "Tudok."



2020. máj. 12. 20:51
A kérdező szavazást indított:
bunkóság
határozottság
férfias
Hűhh...ehhez most túl részeg vagyok.
Hmmm...férjem is ott van?
Láttam ezt a filmet!
38 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ALAP dolog, hogy akik ott dolgoznak, azok segítenek annak, aki odamegy!

De lehet, hogy én gondolom rosszul.

2020. máj. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább hülyén érezném magam tőle. Mintha sürgetne vagy a terhére lennék. Szóval nem azt nézném, mennyire magabiztos, hanem azt, hogy én voltam - e a hibás
2020. máj. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

"nem bunkón, de észrevehetően végigmér és mosolyog, láthatóan tetszik neki amit lát"


Nálam ami észrevehető, az bunkó.


Amúgy miért lenne társadalmilag egy őr alattam? Magyarországon nincs kasztrendszer.

2020. máj. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Semminek. Idióta...
2020. máj. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Velem senki nem bizalmaskodjon csak úgy.
2020. máj. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

A végigmérés a bunkóság.

Azt, hogy megállít a mondat vége előtt teljesen megértem, nyilván napi 20 ember kérdezi meg ugyan azt a baromságot amit én is. :D Tudom milyen irritáló amikor valaki túlmagyarázza, hogy mit szeretne pedig neked 2 szóból egyértelmű volt.

2020. máj. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Inkább azt a szót használnám hogy ez illetlenség, tásadalmi csoporttól függetlenül! Lehet akár én az anyagilag/társadalmilag alacsonyabb szinten, de ha én vagyok a vendég ö pl pincér, semmilyen esetben nem illik.így viselkedni.
2020. máj. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem aztán mindegy, magát minősíti. Maga alsóbbrendűségét. És nem azzal, hogy mi a foglalkozása, mert azzal a szemlélettel remélhetőleg nagy október óta leszámoltunk, hanem ezzel a megalázkodó nyálcsorgatással. Ez ugyanaz a viselkedés, mint amikor a sose volt még nője pattanásos Ödönke csorgó nyállal reszel otthon a képernyő előtt. Ha valaki, mint férfi, tartja magát valamire, az nem játssza el a csorgó nyálú kiéhezett kiskutyát, hanem marad egy tartása, és irányítja a helyzetet, akkor is, ha történetesen ő van alul a szituációban.
2020. máj. 17. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!