Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért irigyek egy munkanélküli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért irigyek egy munkanélkülire, ha meg dolgozol még Dubai sem baj nekik?

Figyelt kérdés

Van olyan volt osztálytársnőm nem is egy, akik már kint élnek/dolgoznak Dubaiban. Az egyiknek a borítóképe Facebookon egy Audi cabriolet és áll benne szét tárt kezekkel. Ezeket nem irigylik, de engem igen pedig csak egy jó számítógépem van, meg egy jó mobilom ezen kívül semmim, szüleimmel élek de ők sem gazdagok. Hogy van az, hogy engem elitélnek 1 millió forintos számítógépért és még autóm sincs. Közmunkán dolgozok és abból van, mivel elrakhatom azt a kevés zsebpénzt mert szüleimnek nem kell adnom. 28 éves vagyok szóval kb 7 évig spóroltam rá, ez most hogy van?


Csak én nem értem az összhangot? Igaz ezen adtak volna régi BMW-t csak valahogy szerintem úgy még ennél is jobban utálnának :(


Ez csajozásra és barátok szerzésére is problémás nekem.



2020. máj. 13. 09:34
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
78%
Jaja.. irigy rád mindenki!
2020. máj. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!