Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért irigyek egy munkanélküli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért irigyek egy munkanélkülire, ha meg dolgozol még Dubai sem baj nekik?

Figyelt kérdés

Van olyan volt osztálytársnőm nem is egy, akik már kint élnek/dolgoznak Dubaiban. Az egyiknek a borítóképe Facebookon egy Audi cabriolet és áll benne szét tárt kezekkel. Ezeket nem irigylik, de engem igen pedig csak egy jó számítógépem van, meg egy jó mobilom ezen kívül semmim, szüleimmel élek de ők sem gazdagok. Hogy van az, hogy engem elitélnek 1 millió forintos számítógépért és még autóm sincs. Közmunkán dolgozok és abból van, mivel elrakhatom azt a kevés zsebpénzt mert szüleimnek nem kell adnom. 28 éves vagyok szóval kb 7 évig spóroltam rá, ez most hogy van?


Csak én nem értem az összhangot? Igaz ezen adtak volna régi BMW-t csak valahogy szerintem úgy még ennél is jobban utálnának :(


Ez csajozásra és barátok szerzésére is problémás nekem.



2020. máj. 13. 09:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
89%
Ki a fenét érdekel szerinted, hogy drága a mobilod? Minden 1 millió nettó fölött kereső ismerősömnek 5 éves Iphoneja meg Huaweie van. De van lakásuk, kocsijuk. Nem anyuci tartja el őket. Ebből is látszik, hogy a pénzügyi kultúrád egy nagy 0, hogy te ezt egy 'valaminek' fogod fel. Hogy valamit letettél az asztalra. Hát qurv*ra nem így van. 28 évesen közmunka meg egy gamer szgép, a pofámról is lesülne a bőr. Még nőként is. Volt 10 éved tanulni, dolgozni, kimenni külföldre, leválni a szüleidről. Csak büdös a tanulás meg a gondolkodást igénylő munka. Akkor menjél vissza a remek 1 millás gépedhez kockulni és ne itt panaszkodj.
2020. máj. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó köszönöm ilyen válaszokat várok :)


És nyugi kockulok én most a GTA 5-t játszom full maxon :D


De az emberek még attól irigyek maradnak... nem végig közmunkás voltam mert érettségim van és irodista is voltam pár hónapig.

Munkalehetőség itt 0 és elutazni a szüleimtől nem akarok, ha lenne munkám sem akarnék elköltözni.

2020. máj. 16. 18:42
 13/21 Savlekotő ***** válasza:
100%
28 évesen zsebpénz,meg a többi naná h nem megy a csajozás meg barátkozás veled egy korú nem akar óriás csecsemőt,már egy 17 évesen előrébb van fejbe,te megrekedtél,amit szerintem a szüleid is tehetnek,mert nem jól nevelhettek ha 28 évesen itt zseb pénzzel jössz ami max oviba általánosba van.
2020. máj. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Savlekotő ***** válasza:
100%
Miért gondolod hogy téged irigyel valaki?
2020. máj. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Dubaiban qrvameleg van, homokvihar meg arabok. Mégis ki irígykedne arra?
2020. máj. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Gondolod, hogy arra irigyek az emberek, hogy 28 évesen otthon laksz és 1 milliós géped meg egy fullos mobilod van? Ja lehet irigyek azokban a körökben ahol mozogsz a közmunkások között. Tipikus jelenség, hogy megvan a frankó iphone, de ülnek vele a mekiben a free wifi miatt, mert nem tellik mobilnetre. Szánalom komolyan mondom.
2020. máj. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
#16 nem iPhone-m van hanem Huawei P30 és van mobilnetem. A haverom aki meg kivitt autózni csak egy legolcsóbb Xiaomival rendelkezett és azt nem vette figyelembe hogy ő ül vadonatúj 2019-es autóban és neki van saját lakása. Mégis azon pörgött honnan van egy közmunkásnak Huawei P30. Gépem annyira nem érdekelte, mert nem gépguru. Na és nem ő az egyetlen személy akin észreceszem irigy lenne és direkt nem közmunkásokkal bandázok mert ők még tényleg megérteném ha irigyek lennének.
2020. máj. 17. 13:19
 18/21 anonim ***** válasza:
40%

#17 Hát igen, ha nem a legdrágább iPhonet választot, akkor futja mobilnetre. :D


Jó, persze ez hülyeség, kártyás Telenor-os vagyok, és amennyi netet használok, az 1000 Ft-ból megvan egy hónapban legrosszabb esetben.

2020. máj. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
A haverod az ő megszerzett javaival hidd el nekem, hogy nem a gépedre meg a mobilodra volt irigy. Gondolom ha szüksége lenne rá akkor Ő is megtudná venni ezeket. Sokkal inkább az lehetett a problémája, hogy a fontossági sorrended kb. egy tinédzser szintjén van és ennek gondolom hangot adott. Főleg az ostoba tanulatlan rétegnél látom azt, hogy ha őket negatív kritikával illetik akkor rámondják, hogy irigyek rájuk. Szerinted ki irigy a közmunkádra? Gondolod, hogy a haverod cserélne veled? Gondolkozzál már ember! Azt azért látom, hogy a márkaneveken lovagolás az nagyon megy. Az a gond, hogy 28 évesen ott tartasz, hogy kb. két havi fizudat elkültöd telefonra, de semmi ambiciód nincs arra, hogy ne közmunkás legyél. Azért nem sok embert látok aki mondjuk keres 200 ezret és 400 ezres telefon kell neki. Mondjuk elgondolkozni úgysem fogsz, mert a válaszod az volt, hogy fullon nyomod a GTA-t. Képzelem mennyi nőt akaszthatsz le GTA közben meg villogva a mobiloddal.
2020. máj. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem engedjük el ezt a kérdést, a kérdező nincs azon a szinten, hogy építő kritikát be tudjon fogadni.

Igen, a haverodtól kezdve a gyakoris ismeretlenekig, mindenki irigy rád. Irigyek vagyunk, mert akkora GTA király vagy. Igazi álomélet.

2020. máj. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!