Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság extrákban vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákban vagyok egy pasival már több,mint egy éve.A pasi szó nélkül eltűnt több,mint egy hónapja.Nem válaszol,ha Írok neki,és a telefonját sem veszi fel.Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

2020. máj. 13. 16:07
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
75%

"Pasinak is jó nekem is jó.Társasága is jó a másiknak.Sokszor többet ér,mint egy hazugságon alapuló rendes normális párkapcsolat.."


Bizony, a mellékelt példa is épp azt mutatja, hogy ez a modell mennyire jó, és mennyivel többet ér. :DDDD

2020. máj. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
#31. Utolsó mondatom kimaradt!Figyelj oda!
2020. máj. 14. 11:08
 33/41 anonim ***** válasza:
50%
lehet lélegeztetőgépen van valamelyik kórházban:)
2020. máj. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%
Talált magának barátnőt. ha egy hónapja nem jelentkezik, ti már nem vagytok semmilyen kapcsolatban.
2020. jún. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
85%
Ja, a nagy őszinteségben annyira se futotta, hogy legalább szóljon, hogy többet nem tart Rád igényt...
2020. jún. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

#17. "...hazugságon alapuló rendes, normális kapcsolat."


Szerintem az se nem rendes, se nem normális, de kinek mi...

2020. jún. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
100%
Miert emelted ki? Tortent vmi valtozas ?? Mert ha nem ,akk ezen meg mi nem egyertelmu?
2020. jún. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
76%
Lehet elé sodort az élet egy olyan nőt akivel komoly kapcsolatba kezdett. Mondjuk annyi gerinc lehetett volna benne hogy személyesen közli veled hogy a kapcsolatot nem tarthatjátok fenn tovább. Nekem is volt egy ilyen kapcsolatom. 2,5 évig tartott. Az én kapcsolatomban a lány szólt hogy találkozott egy sráccal és komoly kapcsolatot szeretne vele. Békésen átbeszéltük a dolgokat és ennyi. Ha jól tudom azóta is együtt vannak. Ennek több mint tíz éve. Egy szép emlék marad a vele eltöltött idő. Ha ennyire nem reagál el kell engedni ezt a történetet. 40/F.
2020. jún. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

Akkor most keresel v kit :)

Eléggé egyértelmű, megunt téged.

2020. jún. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
23%

Naha akkor most tisztázunk valamit!

Kedves kérdezőt nem kellene ilyen szavakal iletni "te csak egy luk voltal" gondol bele ,hogy mit írsz.

Tudod én azt veszem észre ,hogy manapság nincsenek rendes párkapcsolatok a fiúk és lányok kicsit se szeretik egymást csak szex kapcsolatol vannak amiket te annyira párkapcsolatoknak hìvtok.

Nem láttam még olyan párkapcsolatot ahol tényleg szeretnék egymást az emberek ,nincs is olyan csak szex,ennyi.

Mindenki itt a párkapcsolatról meg az erkölcsröl papol peddig nagy valoszínűleg az itt lévő hölgyek akik a kommenteket írjak pont ugyan olyan lukak a párjuknak semmi többek nem vagytok a pasitoknak remélem végre tisztába vagytok vele!

A kedves kérdező legalább tisztába van vele,hogy csak szexet akartak tőle és utána ott hagyták...

A nagy párkapcsolatosok tőletek is csak szexet akarnak a fiúk semmi mást csak ti elhiszitek ,hogy többet akarnak!

Legalább egyetlen egy párkapcsolatot láttam volna ahol szeretik egymást és a fiú nem csak dugni akart csak egyet ,de egy olyat se ismerek....

Mondok nektek egy nagyon jó probát az első randikn közöljétek a fiúval ,hogy legalább fél évig nem lesz szex vagy tovább,akkor majd kimutasák a fogok fehérjét ,és a "nagy szerelemből"nem lesz semmi ,még az nap keres egy másik csajt aki mindent báválal neki ,nah hát és ő lesz hírtelen élete nagy szerelme.

Annyira elegem van ezekből a kamu párkapcsolatokból ,nem is szeretitek egymást a fiúk meg csak egy álandó lukat keresnek magauknak ahova betehetik ( a ti szavaitókal írom le) és nem szerelmet.

Kis gyerekek vagytok még ha hisztek az összinte igaz szerelembe.

Kedves kérdező,nagyon bunkó volt ez a férfi ennyire nem volt képed ,hogy megírja beked ,hogy nem akar veled találkozni és talált másik szexpartnert.

Én a helyedbe ha újra szexelni akarna veled mert a régi szexpartnere kidobta bisztos nem fogadnám vissza mert egy ilyen nem érdemli meg.

Láttod minden férfi ilyen szar...zi szemét láda ,komoly én néha már ott járok,hogy keresek egy csajt mert elegem van belölük.

A férfiakból csak akkor lesz normális ember ha nem lesz far.uk.

2020. júl. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!