Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, elvárjátok hogy egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, elvárjátok hogy egy pasi ne a szüleinél lakjon?

Figyelt kérdés

Valamint akik elvárják, ti otthon laktok még?


Úgy vettem észre, hogy a legtöbb nő aki elvárja, vagy a szüleinél lakik, vagy pasijánál



2020. máj. 6. 14:04
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
88%
Nem várom el, de legyen önálló.
2020. máj. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
69%

Miért? Sokan hol lakjanak? Béreljen albérletet havi 100 ezerért? Vagy inkább azt a havi 100 ezret rakja félre és 2 év után megvan az önérsze egy saját lakáshoz, a többire hitelt vesz fel és utána a hitelt törleszti ami olyan lesz, minth az albérlet árát finanszirozná.


Szóval, ez okos gondolkozásra vall, ha valaki így tesz. ;). Főleg, ha megteheti, hogy még ott éljen.


Mert amúgy, ha albérletbe megy, soha nem lesz arra pénze, hogy saját lakást vegyen az ember a mai világban. Kívétel, ha nem örököl pénzt..stb

2020. máj. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Albérletben élek, az, hogy a pasi hol lakik mindegy (szüleinél, albérletben, saját lakásban). Az viszont fontos, hogy legyen önálló keresete, nem fogok senkut eltartani.
2020. máj. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem várom el, mivel egyetemistaként én is vagy kollégiumban vagy otthon lakom
2020. máj. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyáltalán nem fontos ez. Én is a szüleimmel élek. Nálunkfele nem is divat, hogy a fiatalok albérletbe költözzenek minden ok nélkül.

Ez ugyancsak azokkal a kérdésekkel függ össze, amikor az a kérdés, hogy számít-e a pasi keresete meg ilyenek?!

Nem, nem ez a lényeg. Az a fontos, hogy legyenek elképzelései a jövőt illetően és legalább dolgozzon. :)

2020. máj. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
2 millió forint önerővel szerinted te kapsz hitelt egy 20+ milliós lakásra?
2020. máj. 6. 14:18
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

#3 vagyok

Utánanéztem a közelmúltban ennek. A minimális önerő az ingatlan értének 20%-a szokott lenni, tehát például 20 millió esetén 4 millió Ft.

2020. máj. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
91%
Férfiként írom, sok nő elvárja, de nem is a külön lakáson van a hangsúly. Hanem sokszor ha anyádnál laksz, akkor az van, hogy állandóan rátok jár, hogy jajj gyere enni, ezt csináld, azt csináld, nem lehet szexelni normálisan, vagy egyáltalán, mert hallatszik minden, stb. Na ez már tuti minden lányt zavar. Ha van egy külön lakrész a lakáson belül, ahova félre lehet vonulni, az már oké. 24f
2020. máj. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
#7, igen, de nem biztos hogy adnak is hitelt egy 20on évesnek, + 16 millához + kamatok stb kell ám egy combos fizu is. És akkor még jövedéki adó 2% (ha első ingatlan és 35 év alatti) + ügyvédi költségek, bebútorozni stb, nem csak 4 milla kell oda kpben, hanem inkább min 5-6
2020. máj. 6. 14:47
 10/32 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem egy stabil állással, nem minimálbérrel nem lesz problémája veled a banknak, nem fogja visszautasítani a hitelkérelmed. Én is szorgalmasan gyűjtögetek, szerintem 4-5 éven belül össze fog jönni az önerő+járulékos költségek. Jövedéki adó helyett vagyonszerzési illetéket kell fizetni, de azt hiszem 35 éves kor alatt és első lakás vásárlása esetén ezt elengedik.
2020. máj. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!