Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért utálják a náluk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért utálják a náluk szebb nőket? Ez valami ösztönös dolog?

Figyelt kérdés

Mert oké férfiaknál is vannak olyan megrögzött bolondok akik utálják az “alfákat” de nálunk ez azért ritkább, sokkal nagyobb az összetartás. Persze nem a gyakoris incelekből kell kiindulni hanem a való életből mert itt ugye mindenki utál mindenkit.

De nőknél meg mi megy? Ha egy átlagos vagy az alatti csaj (de nemcsak fiatalok hanem öregek is ilyenek) meglát egy csinos jól öltözött nőt akkor egyből forgatják a szemüket, meg “hu ez csak egy buta pitsa” “hülye kva” meg hasonlók. Aztán lehet hogy közben a csinos nő sokkal tanultabb mint ő vagy fontosabb munkát végez. Ez miért lett így a nőknél? Nekem ez annyira unszimpatikus viselkedés, mert aki idegen emberek felett így ítélkezik az milyen lehet a magánéletben? Persze tisztelet a kivételnek de azért valljuk be nagyon ilyenek a nők nagyobb része.


2020. máj. 15. 09:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
75%
Egész nap itt szidjatok az "alfakat", szoval vicces a kérdés.
2020. máj. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Így kezdtem a kérdésemet h férfiak között is rengeteg megrögzött idióta van aki utál mindenkit aki jobb nála. De pont ezért mondtam hogy ne a gyakoriból induljunk ki, mert itt tele van incellel akik csak szidni tudnak mindenkit. Őket hagyjuk figyelmen kívül
2020. máj. 15. 12:52
 13/17 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ösztön, a konkurenciát látják benne.
2020. máj. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
27%
Megmondom őszintén, nem annyira szép lányként van az a típusú nálam szebb nő, akire azt mondom, hogy k...s meg buta p...a, de azok szerintem tényleg azok a típusok, nem minden szép nőt tartok annak. De pl. ha vki ízléstelenül közönségesen van felöltözve meg mint egy utolsó kiélt kamionsofőr, úgy vuselkedik, arra nem fogom azt mondani, hogy elegáns, ízléses, okos, hű, de szép nő (értem ez alatt ezt a csótányroppantó platform tűsarkú cipős, mellet-popót kipakoló miniban flangáló, látványosan szétműtött arcú-szájú-mellű, póthajas, állatmintát latexnadrággal hordó, szanaszét szolizott stb.). Viszont van rengeteg gyönyörű nő, akit tisztelek, és max. irigykedem rájuk, amiért jobb genetikával születtek, mint én.
2020. máj. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
De mégha ízléstelenül is néz ki, miért kell rá olyanokat mondani mint buta kva és hasonlók? Lehet közben csak 1 pasija volt egész életében vagy lehet diplomás vagy bármi. Mégha olyan tipikus ízléstelen műbabának is néz ki, lehet értékesebb személyisége van igazából mint az ócsárlóknak. Mert ugye meg kéne ismerni és csak utána ítélkezni.
2020. máj. 16. 21:22
 16/17 anonim ***** válasza:
Azért, mert aki így öltözködik utcára, az szerintem nem ízléses, nem illik így megjelenni kb. sehol, innentől kezdve nem okos... és azért a tapasztalatom szerint nem is a diplomás, nagyon érzékeny rétegből kerülnek ki. Akit eddig ismertem ilyet, az eltartott maca meg sufni műkörmös, pénztáros volt. Persze, lehet ezzel nem egyetérteni, de nekem ez a véleményem a tapasztalataim alapján.
2020. máj. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
53%
Amúgy meg a többi személyiségvonására nem reflektálok ilyenkor. Lehet amúgy, hogy pl. jó a szíve, aranyos, kedves - nem is állítom, hogy nem lehet az.
2020. máj. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!