Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez kizáró ok lehet?21L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez kizáró ok lehet?21L

Figyelt kérdés
Elkezdtem beszélni egy velem egyidős fiúval, eddig szimpatikus, jól elbeszélgetünk. Viszont 2 éve lefeküdtem néhányszor a legjobb barátjával, plusz a másik legjobb barátjával egy buliban csókolóztam. Ő nem tud ezekről a dolgokról, én pedig nem merem bele élni magam a dologba és azt sem akarom hogy ő bele élje magát mert ha ezek a dolgok akkor derülnek ki amikor már nagyon kedveljük egymást az kellemetlen lesz mindkettőnknek. Nektek ez kizáró ok lenne egy kapcsolatban?
2020. máj. 24. 20:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
55%
A tobbsegnel (nem itt az oldalon, ahol mindenki szentfazek, hanem az eletben) nem kizaro ok, plane, hogy regi sztori, de mindenkepp mondd el neki, mert a titkolozast, hazudozast kevesen szeretik.
2020. máj. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk az ilyet úgy hívják, hogy "lyuksógor".

Szerintem is mondd el neki,inkább tőled tudja meg (bár szerintem a haverok már felvilágosították)

2020. máj. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
80%
Jók a válaszok. Látszik, hogy nagyjából 50-50 esélyed van rá, hogy ezt bírja-e a gyomra, vagy sem. Szerintem szex után mondd neki. Ha jó a szex, akkor nem fogja érdekelni a múltad 😃
2020. máj. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
39%
#13: A válaszok jók, a pontozások viszont érthetetlenek... :D
2020. máj. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek😄
2020. máj. 24. 23:01
 16/20 anonim ***** válasza:
14%

igen nálam kizáró ok akik ennyire olcsoak... de hát én megtehetem hogy válogatok és csak az éhes ember ne válogasson... néha azis válogat :DDD

a lényeg jobb el mondani mert mástol fogja megtudni hogy ribí vgay...

2020. máj. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
Kis ribizli.
2020. máj. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 DakotaDamon ***** válasza:
100%

Most komolyan azért ribizli, mert 2 éve lefeküdt néhányszor egy sráccal? :D Meg mert egy buliban csókolózott valamikor valakivel? :D Az derék!

Amúgy a mi baráti társaságunkban elég nagy átfedések vannak... Egyszer mondta is az egyik srác, hogy ez azért annyira nem meglepő, hiszen hasonló kaliberű emberekből áll a társaság, közös érdeklődések, fent áll a szimpátia.

Nem kizárt amúgy, hogy már tud is róla a srác, de nyilván úgy tiszta, ha ezt előbb-utóbb megbeszélitek.

Az én barátomnak bökte a csőrét, hogy volt a haverjával valami egyszer, de nem szakítottunk miatta - sőt, azóta összeházasodtunk. Pedig eredetileg egy másik barátjával akartak összehozni anno. :D

Szóval rajtatok múlik, mennyi fér bele, hajrá!

2020. máj. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Update: már nem is ír vissza😂
2020. máj. 25. 21:02
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, az gáz...de inkább most, mint 1 év kapcsolat után.
2020. máj. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!