Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha volna egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha volna egy gazdag férjed, de boldogtalan lennél mellette, s jönne egy ágrolszakadt csoro s közölné veled, hogy ő az igazid?

Figyelt kérdés
2020. máj. 25. 20:00
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
 141/149 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan. Én tudom mit/kit akarok. Te honnan tudnád, hogy nekem vagy másnak mi a jó?
2020. máj. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/149 A kérdező kommentje:
Ja és a rossz első benyomás nálad nem miattam hanem a te muveletlenséged és a saját magadba vetett téves hited miatt lenne.
2020. máj. 26. 15:56
 143/149 A kérdező kommentje:
" nekem vagy másnak mi a jó?" A tisztesség alap csak sokan eladják. Utána neki már nem alap, mert ebből már nem nagyon van visszaut. De ettől még alap marad. És vannak kivételek akik idővel visszavásárolják a tisztességuket s utána az ujra érték lesz a számukra.
2020. máj. 26. 15:58
 144/149 anonim ***** válasza:
100%

#142

Miért lennék műveletlen (jézusom, tudod egyáltalán, hogy mit jelent a szó?) azért, mert nem szeretnék megismerni valakit, akiről semmit se tudok... ?


Amúgy vicces, a jelenlegi barátom épp egy könyvesboltban szólított meg először, és az első mondata egy Shakespeare idézet volt, mert látta, hogy az ő drámái közt nézelődök. Na, őt rögtön meg szerettem volna ismerni, mert szimpatikus volt az első benyomása miatt.

2020. máj. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/149 A kérdező kommentje:

Pl. hogy az általános iskolában tanitott nyelvtannal nem vagy tisztában. Erre azért igencsak ráillik az általános muveltség fogalma, s nem azért mert az iskola besorolása igy van elnevezve.


Az pedig hogy ennek ellenére önhitt vagy a saját tudásodat illetően, csak tovább ront a helyzeten.

2020. máj. 26. 16:06
 146/149 A kérdező kommentje:
Aki Shakespeare-t olvas miközben a magyar nyelvtannal nincs tisztában, inkább sznob, mint muvelt.
2020. máj. 26. 16:09
 147/149 anonim ***** válasza:
100%

#145

Igen, biztos velem van a probléma, hiába téged nem ért meg senki. Teszem hozzá, az ékezeteid sok helyen hiányoznak, a vesszőhasználatod abszolút hibás és a fogalmazásod is kezdetleges. Mintha mondjuk B1-es szintén beszélnéd a magyart. Ha már ilyenekről szeretnél beszélni.

2020. máj. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/149 anonim ***** válasza:
100%

#146

Mondjuk angolul szoktam olvasni, szóval valami borzasztó nagy sznob lehetek.

2020. máj. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/149 A kérdező kommentje:

145 igen veled van gond ha azt szuröd le hogy nem ért meg senki, abbol, hogy egy olyan helyen nem ért meg néhány ember ahol az emberek többsége szövegértési nehézségekkel kuzd. Más a melléutés és más a szövegértelmezési képtelenség. Lehet neked az elsp a fontosabb. A kezdetleges fogalmazásom pedig neked s itt sokan másoknak még így is tul bonyolult. Képzeld mi lenne ha összettebben irnék? Még ennyire se értenél meg.


148 ne keverd megint a fogalmakat az attol hogy két dologbol egyikhez közelebb vagy még egyik se leszel.

2020. máj. 26. 16:15
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!