Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha volna egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha volna egy gazdag férjed, de boldogtalan lennél mellette, s jönne egy ágrolszakadt csoro s közölné veled, hogy ő az igazid?

Figyelt kérdés
2020. máj. 25. 20:00
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/149 anonim ***** válasza:
100%

Az mióta önismeret hogy te eldöntöd hogy másnak ki az igazi? Az mióta más megismerése, hogy te eldöntöd másnak ki az igazi?


A ,,Az igazi azota létezik miota megszuletett. Nem késöbb "keletkezik" Ha pl. azt vesszuk, hogy 20 évesen találod meg az igazit aki akkor 22 éves akkor az már a szuletésed elött 2 évvel megvolt." viszont ezo bullshit.

2020. máj. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/149 A kérdező kommentje:
Alapvetően ez kell egy embernek tisztesség, becsulet igazmondás. Az más téma, hogy egyesek látva és/vagy megkapva a gazdagságot inkább lemondanak arrol, hogy valakitől ezt kapják meg. De ha a gazdagság lenne az ember minden vágya, akkor senki se lenne boldogtalan egy gazdag férj mellett. Azt nem én döntöm el, hogy valaki lemond e a gazdagságrol a boldogsáért cserébe. Ez mindenkinek a saját dolga, hogy eldöntse. Nem is nagyon értem azoknak a tengernyi hozzászolását, akik ezt - ha csak feltételezés, majd a feltételezés elvetésének a szintjén is, de - leirták, de nem is hiszem hogy valaha megfogom érteni a felvetést, igy én meg ezt nem probálom meg. Az, hogy egy 20 éves ember 22 éves társa a szuletése elött 2 évvel megszuletett nem bullshit, hanem matematika. 20-22=-2
2020. máj. 25. 21:36
 53/149 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen lehet az, amikor egy falapra felrajzolunk egy arcot és megpróbálunk nyelvtant tanítani neki.
2020. máj. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/149 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki egy gazdag ember felesege, attol meg nem jelenti automatikusan azt, hogy nem boldog vele, kiveve, ha a vagyonaert ment hozza. Sokan szeretnek a "megmento" szerepeben tetszelegni, ami eloszor nevetseges, kesobb valik unalmasan bosszantova.
2020. máj. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/149 A kérdező kommentje:
"Ha valaki egy gazdag ember felesege, attol meg nem jelenti automatikusan azt, hogy nem boldog vele," Az ilyesmit se nagyon értem amikor valaki egy nyilvánvalo dolgot magyaráz csak azért mert egy olyan esetről kérdez valaki ami nem egy olyan helyzetről szol. Lehet az 53-as irása erre a helyzetre szol. Úgy néz ki, mégis van köztunk látnok, mégha nem is pontos a joslata.
2020. máj. 25. 21:50
 56/149 anonim ***** válasza:
100%
Jujjci gyerekek látnok lettem, írjatok és megmondom ki az igazitok.
2020. máj. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/149 A kérdező kommentje:
Elég pontatlan volt az elöző joslatod. Nyeltvan oktatást vizionáltál, közben pedig mélyebb fogalmi megértés hiánya volt a gond. Ez azért messze nem egyenlő a nyelvtannal.
2020. máj. 25. 21:57
 58/149 anonim ***** válasza:
100%

A kommunikáció és felépítése, illetve a zaj a kommunikációs csatornában (tehát a fogalmi megértés hiánya) is a nyelvtanhoz tartozik.

Szóval kikérem magamnak, hogy a jóslatom pontatlan.

2020. máj. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/149 anonim ***** válasza:
100%
Nem ertem, mit akarsz a kerdessel? Megmagyarazni a csajnak, miert hagyja ott a gazdag ferjet miattad, aztan felelosseget nem vallalva, megtartsd a jogot, hogy barmikor ugy donts, reszedrol olaj. Mar ne is haragudj, nem fogsz talalni olyan balekot, aki bedol neked. Ha szeretot is keresne a csaj, mert masra ezen a szinten ugysem kellesz, a sajat koreibol keres maganak valakit. Es hidd el, talal. Ebredj fel es tegyel rola, hogy egyszer talan te is lehetsz az... ;-)
2020. máj. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/149 A kérdező kommentje:
Ez több annál.
2020. máj. 25. 22:05
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!