Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hazudik, ha csak barátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudik, ha csak barátok vagyunk?

Figyelt kérdés

Egy ideje van már egy ellenkező nemű barátom. Jól megértjük egymást, közös a hobbynk, érdeklődési körünk. Állítása szerint én vagyok az egyik legjobb barátja, ennek ellenére a szemembe hazudta, hogy egy régi haverjával találkozik, amiről késöbb kiderült, hogy randi volt.

Igazából nem értem, hogy miért titkolózik előttem, van egy sejtésem, hogy nem ez volt az első eset.

Nekem a hazugság nem fér bele egy barátságba.


Járt már valaki hasonló cipőben?


Mindketten huszas éveink végén járunk. (én: 29/N)



2020. máj. 30. 12:14
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Mert ember. És mint ilyen, a legtöbbünk hazug. Nézz magadba, te is hazudtál már valaha az életedben. A "az igazat mondtam bizonyos nézőpontból" a "kicsit máshogy fogalmaztam" és a többi is hazugságnak számít.
2020. máj. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek félelemből is hazudnak ezzel sajnos csak tetezik a bajt pedig siman elmondhatnak hogy mi van. Lehet azt gondolja feltékeny lennel, inkább megelőzi a bajt. Szerintem kérdezz rá, egy baratságba valóban nem fér bele a hazugság.
2020. máj. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kedves kettes :)

Bár tetszettünk egymásnak, megbeszéltük, hogy nem lehet közöttünk semmi. Tisztáztuk, hogy mindenki éli az életét, ezek szerint mégsem sikerült ez a "megbeszélés".

2020. máj. 30. 12:39
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Sajnálom mert a barátság alapja a kölcsönös bizalom, ha ez nem megy akkor nem kell erőltetni.
2020. máj. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha nekem tetszik egy lány, de megbeszéljük, hogy nem lesz közöttünk semmi, akkor csak azért mondom ezt, hogy ne távolodjunk el egymástól és több esélyem legyen meghódítani.

Ezzel a megbeszéléssel rákényszerítettél egy hazug helyzetet.

2020. máj. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De annyira nem lehet oda érte, ha közben más nőkel találkozgat.
2020. máj. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6!


Hiába vagyok oda egy lányért, ha ő azt mondja, hogy nem akar tőlem semmit, akkor keresek mást. De mivel leginkább vele szeretnék lenni, ezért nem fogok beszámolni neki a randijaimról. Már csak azért sem, mert könnyen lehet, hogy ez neki sem esne jól.

2020. máj. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ő mondta ki, hogy részéről nem lehet semmi. (nekem párkapcsolatom van, és nem lenne fer a másikkal szemben kikacsingatni belőle) Valószínű, hogy ez a legnagyobb ok, ami miatt megmaradtunk barátoknak.
2020. máj. 30. 23:49
 9/9 anonim ***** válasza:

Magyarán nem akar ártani a kapcsolatodnak, de azonnal ugrana, ha lehetősége lenne rá.

Velem is volt ilyen. Elmondta, hogy nem akar semmit és tényleg nem akar nekem ártani. De aztán egy pillanatig sem mondott nemet.. és elmondta, hogy nincs senkije...

2020. máj. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!