Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tarthatok attól, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tarthatok attól, hogy ha ismerkedés közben a nő megtudja, hogy nincsenek már barátaim, úgymond egyedül vagyok, akkor ez nem fog tetszeni neki és idővel otthagy?

Figyelt kérdés

Szóval vannak is meg nincsenek is barátaim.

mindenki felnőtt, vagy elköltöztek, vagy gyerekük lett, vagy elköltöztek és gyerek is lett.


Lényeg, hogy csoda ha havonta de van akivel csak évente futunk össze.


Szóval az probléma e, ha programokra , kikapcsolódásokra csak ketten megyünk.


Azzal viszont nincs bajom ha a barátnőivel elmegy.


2020. jún. 1. 18:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

szeretem ezeket a nagy összejöveteleket, eléggé szociális ember vagyok, igénylem hogy ne csak ketten legyünk mindig


és ha egy férfinak nincsenek barátai? De szeretne, csak egyszerűen nem szociális lény? Van ilyen is, csak kerülik a férfiak és a nők is.

2020. jún. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Valakinek biztosan nem számít.

Én csak a saját véleményemet írtam le, azt hittem ez az oldal erről szól.

2020. jún. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Szerencsések vagytok nektek közelben maradt minden barát.
2020. jún. 1. 22:30
 14/16 anonim ***** válasza:
Megint csak a külsőségek és az érdek bravo egyeseknek!
2020. jún. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Milyen érdek??

Nem tudom hogy jössz oda, hogy beleláss más baráti körébe és kijelentsd, hogy ezek csak érdekbarátságok? :D

2020. jún. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A kommenteket olvasd vissza 15-ös arra reagáltam...😂😂😂 Minden jót!
2020. jún. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!