Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a női kommentelők, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a női kommentelők, akik ebben a topikban a kérdések alatt állandóan a nőket istenítik és a kevésbé sikeres férfiakat fikázzák, ők tulajdonképpen az incelek női megfelelői?

Figyelt kérdés
2020. jún. 3. 20:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
#7 Senki nincs leszólva azért mert nincs barátnője és emiatt szomorú. Az van leszólva, aki csak picsog és nem tesz semmit ezért, illetve nem képes elfogadni a helyzetet. Rengeteg nő van egyedül, és nem picsog, hanem vár türelmesen, éveket is akár. Én is ilyen vagyok. Eszembe nem jutna itt sírni, hogy a férfiaknak csak a nálam szebb nők tetszenek és én csak ilyen "ló nincs szamár is jó" barátnőnek kellenék. Megvárom azt,aki komolyan gondolja, volt már ilyen, lesz is még, remélem. Ha nem, akkor egyedül maradok. De akkor sem fogok itt sírni. Ennyi tökösséget egy férfitól is el lehetne várni, gondolom. Amúgy én nem szoktam incelezni, a pasik szokták saját magukra mondani, alá is írják a kommentjüket, pl F35, incel. Mintha ettől ők olyan baromi különlegesek lennének. Észre sem veszik, hogy a saját helyzetüket nehezítik meg az ilyen kategorizálással, pl itt most jól megsértődnek, mert magukat incelnek tartják. Ha simán egyedülálló férfinak tartanák magukat, nem sértődnének meg. Amint azonosulsz egy fogalommal, annak minden jó és rossz vonásával azonosulsz. Sajnos. Amúgy én ilyen szidást, incelezést csak megérdemelt szituációban olvasok itt. Nem láttam még olyat hogy valaki leírta, hogy szomorú, mert nincs barátnője és lenyomiincelezték volna. Csak amikor már szidják a nőket, hogy csak a pénz meg a külsőségek, akkor szokták megkapni hogy megkeseredett incelek és azok a hozzászólók azok is amúgy.
2020. jún. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
#10 nem azzal van a baj, ha tanácsot kérnek, hanem azzal, ha kérdésnek álcázva csak picsogni (igen, tudom, mit jelent ez a kifejezés) és a nőket mocskolni jönnek. Aki tanácsra kíváncsi, az elolvassa, amit tanácsolnak neki és a saját belátása szerint vagy megfogadja, vagy nem. Aki csak panaszkodni jött, az veszekszik a neki segíteni próbálókkal, minden tanácsot elhárít a kifogások végtelen sorával. Dolgozni nem tud, mert a nagyikáját kell gondoznia. Elköltözni a nagyi pincéjéből szintén esélytelen. Sportolni nem tud, mert zsákfaluban lakik, ahol nincs konditerem. Futni nem fog elmenni, mert a háborúban lábon lőtték és még mindig beleáll a görcs néha. Otthon tornázni pláne nem fog, mert túl kicsi hozzá a hely. A szomszéd nővel nem fog szóba állni, mert akkor biztos elzavarja majd. Társkeresőre nem regisztrál, mert azt csak a szánalmas lúzerek használják. Új ruhákat nem vesz, mert nincs rá pénze, jó lesz az is, amit általános suli óta hord. Fodrászhoz nem megy, mert a zsákfaluban nincs és amúgy sincs rá pénze. Érettségizni nem fog, mert a Józsinak sincs érettségije és mégis jól keres. A szomszéd városba nem fog bemenni, mert rosszul van a buszon. Tulajdonképpen eszében sincs bármin változtatni, minden jó így neki, egyedül az hiányzik, hogy rátörje az ajtót egy szuperszexi szűzlány és könyörögjön neki, hogy tegye a magáévá, aztán tisztességtudóan nekiállna vacsorát főzni és betenni a mosást.
2020. jún. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A sok szájtépés helyett érdemes megnézni ennél a kérdésnél is a pontozásokat. Na, ennyire gyakori az a jelenség, amiről a kérdező ír és amiről páran öngólként leírták, hogy nem létezik.
2020. jún. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Konkrétan kérdést nem lehet kiírni a nőkről-férfiakról úgy, hogy ne lehessen előre megmondani, hogy mit pontoznak le és fel.

2020. jún. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

És kit érdekel a pontozás? Én ebből nem indulnék ki, itt még az olyan válaszokat is le szokták pontozni, amikor megkérdezik, hogy hány évesen mentél férjhez, vagy elváltak-e a szüleid. Pedig ott minden válasz hasznos.

Amúgy nyilván a felpontozás ilyen kérdéseknél az egyetértés vagy egyet nem értés jele. A pasik kiírják az ezredik nőgyűlölő kérdést, a nők meg lepontozzák a nekik nem tetsző válaszokat. Life goes on.

2020. jún. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#11 - #11 ...
2020. jún. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!